Aparaty fotograficzne [ 2000 ]

Strona zawiera informacje o kolekcji ponad osiemdziesięciu aparatów fotograficznych. Znajdziesz tu zdjęcie i dokładny, techniczny opis każdego z nich. Jest tu również bardzo ciekawie opisana historia powstania aparatów fotograficznych, ich rodzaje i możliwości oraz porady dla początkujących.

Astronomia amatorska [ 2001 ]

Amatorska strona traktująca o Astronomii. Możemy tu znaleźć wiele ciekawych opisów, porad obserwacji, wiedzę teoretycznę, czy poradniki o sprzęcie. Dodatkowo w wersji przygotowanej dla magazynu "Enter" autor zamieścił zdjęcia astronomiczne.

AstroFoto [ 2000 ]

Galeria astronomicznej fotografii: galaktyki, mgławice, zaćmienie słońca z 2000 roku oraz inne opracowania.

Astrohobby [ 2000 ]

Jeszcze jedna witryna traktująca o hobby jakim jest astronomia. Ta strona bogata jest w informacje na temat planet, materii, satelit, wypraw kosmicznych, a także biografie ludzi związanych z astronomią, historią podboju kosmosu oraz... dział o astrologii.

Akwarystyka [ 2000 ]

A może rybki? Strona ta opisuje ogólne zagadnienia związane z tematem akwarystyki. Porady, utrzymanie akwarium, informacje o rybkach... :)

Body Building [ 2002 ]

Portal poświęcony kulturystyce i budowaniu swojego ciała. Porady, treningi, galerie zdjęć, ale także zagadnienia związane z suplementami, itp.

Człowiek na Księżycu [ 1998 ]

Strona poęwięcona podbojowi księżyca przez człowieka. Strona przedstawia historię, oraz ważniejsze osiągnięcia w tej dziedzinie. Wszystko udokumentowane jest zdjęciami, oraz tekstami.

Eksploracja [ 1997 ]

Strona poświęcona eksploracji, poszukiwaniu historii, skarbów oraz odkrywaniu śladów burzliwej historii Polski. Relacje, porady, techniki oraz sprzęt.

Magazyn Ekstraklasa [ 1998 ]

Coś dla fanów piłki nożnej - strona poświęcona Ekstraklasie i Pucharom Europy. Niestety w wersji "offline" dla magazynu "www" jest na niej bardzo mało informacji, brakuje m.in. InfoSerwisu z aktualnościami z tamtego czasu, a szkoda!

Gabinet zjawisk niezwykłych [ 2000 ]

Strona "Gabinet zjawisk niezwykłych" zawiera zbiór teorii spiskowych na wszelkie tematy. Duchy, hipnoza, świadome śnienie, kosmici, tajemnicze zbrodnie i wiele innych.

Gotowanie to sztuka [ 2001 ]

Coś dla lubiących gotowanie w domu: smaczna strona internetowa, czyli "Gotowanie to sztuka!". Trochę przepisów, poradniki odnośnie przyrządzania warzyw, rekomendacje produktów i miejsc, gdzie można dobrze zjeść.

Guitar.net [ 1998 ]

Jest to serwis poświęcony gitarze a w szczególności gitarze elektrycznej i wszystkiemu co z nią związane. Autor prezentował tutaj gitarzystów, gitary, nowinki techniczne i sprzętowe, warsztaty gitarowe, tabulatury i pliki. Warto zajrzeć, bo na stronie jest o wiele więcej ciekawych rzeczy!

Linia Hutniczo Siarkowa [ 1998 ]

Coś dla fanów kolejnictwa. Linia Hutniczo Siarkowa (w skrócie LHS ) była sztandarowym przedsięwzięciem PKP realizowanym w latach siedemdziesiątych. Z założenia miała ona służyć do przewozu rudy żelaza, siarki (co uwidoczniono w nazwie) oraz węgla z/do ówczenego ZSRR, bez przeładunku towarów na granicy.

Nasz system planetarny [ 2002 ]

Układ słoneczny - podstawowe informacje, historia, opisy słońca oraz planer, a także historia Ziemi.

Paintballmania [ 1999 ]

Strona miłosników paintballu oraz klubu paintballowego Stalker.

Pancerni [ 2001 ]

Jest to pierwsza polska, tak obszerna strona poświęcona współczesnym czołgom, opancerzonym transporterom, wozom bojowym, zestawom rakietowym i przeciwlotniczym., stacjom radiolokacyjnym - kołowym i gąsienicowym oraz innemu sprzętowi opancerzonemu- wykorzystywanym przez armie całego świata.

Pawelek Bridge [ 1998 ]

W 1998 roku strona ta była drugą witryną brydżową w Polsce. Menu podzielone jest na stoliki, przy których można poznać różne informacje na temat gry w Brydża.

Podstawki piwne [ 2000 ]

Strona-muzeum birofilistyczne opisujące podstawki piwne z całego świata, w tym klasyki z polski, które na pewno wiele osób do dzisiaj kojarzy.

Polscy modelarze [ 1999 ]

Oficjalna strona grupy dyskusyjnej pl.rec.modelarstwo - Strona Polskich Modelarzy. Kompletna baza informacji o modelarstwe - dla początkujących i siedzących od dawna w temacie.

Pieski pieseczki [ 1998 ]

Internetowy zbiór informacji o psach. "Pieski pieseczki" to strona dla kochających szczekające czteronogi, a przede wszystkim jest to poradnik dla właścicieli psów.

Ping-pong polski [ 1999 ]

"Ping-pong polski" założony został pod koniec 1998 r. i jest jedyną jak dotąd w Polsce witryną dot. tenisa stołowego na bieżąco uaktualnianą. Tu znajdziesz ciekawe informacje ze śląska, z kraju i ze świata.

Rowery [ 1999 ]

Strona Łukasza Jarzyńskiego o rowerach. Znajdziemy tutaj wiele interesujących zagadnień dotyczących temtyki rowerowej np: liczniki znanych firm, widdelce rowerowe czyli tzw. wahacze, smary stosowane do konserwacji rowerów oraz giełdą z ogłoszeniami.

Rowery u Zbooya [ 1999 ]

Strona rowerowa "U Zbooya" zawierająca bardzo dużą ilość informacji o tematyce rowerowej, która obejmuje również nieźle opracowaną historię oraz literaturę. Chcecie wiedzieć jak działa spalanie kalorii na rowerze i co ma na to wpływ? Takie informacje tutaj również znajdziecie!

Rusznikarnia [ 2001 ]

Witryna Rusznikarnia stanowi internetowy leksykon broni strzeleckiej i wszystkiego co jest z nią związane. Na jej stronach znajdziecie opisy konstrukcji pistoletów, karabinów i karabinków, ich szkice i dane techniczne, opisy mechaniki działania i fotografie, broni wspłczesnej i tej trochę starszej.

Scrabble w Polsce [ 1998 ]

Oficjalna strona Polskiej Federacji Scrabble. Dużo wiadomości z okresu 1996-1998, turnieje i imprezy z wynikami, historyczne mistrzostwa Polski, regulaminy turniejowe oraz zasady.

Narty Online [ 1998 ]

Zbiór informacji dla miłośników narciarstwa. Dobór sprzętu, polskie rejony narciarskie, pogoda, puchary 98/99, historia narciarstwa czy informacje o Polskim Związku Narciarskim.

UFO Site [ 1999 ]

UFO, niezidentyfikowane obiekty latające, relacje ze spotkać z kosmitami oraz tajemnicze zdjęcia. Teorie spiskowe, kosmos i wiele innych w jednym miejscu!

Whisky [ 2000 ]

Pierwsza polska witryna poświęcona szkockiej whisky. Autor opisuje tutaj historię produkcji trunku, destylarnie, procesy produkcyjne, a przede wszystkim rodzaje i gatunki szkockiej whisky. Strona jest znakomicie opracowana pod względem merytorycznym i całkiem niezła wizualnie.

Wiadomości piłkarskie [ 1998 ]

Strona fana piłki nożnej opisująca sezony 1997-1999. Informacje i wyniki trzech lig, statystyki, strzelcy, terminarze oraz Puchar Polski. Dodatkowo europejskie informacje piłkarskie oraz trochę dodatków.

Współczesna broń palna [ 2000 ]

Witryna prezentująca najciekawsze konstrukcje wspóczesnej broni palnej. Autor zamieścił wiele opisów, zdjęć oraz zasad działania pistoletów, karabinów, itp.

Let's go retro!
letsgoretro.pl - created by Andrzej 'req' Beręsewicz
© 2000 - all rights reserved