Fiat 126P [ 2000 ]

Strona fana Fiata 126P. Dużo zdjęć "odjechanych" maluchów, fakty, tuning, spotkania fanów i dużo ciekawostek.

FSO Warszawa [ 1999 ]

Witryna poświęcona Samochodowi FSO Warszawa z Fabryki Samochodów Osobowych na Żeraniu. Historia marki, historyczne zdjęcia fanów, a nawet instrukcja obsóugi FSO Warszawa!

Daewoo Lanos [ 1998 ]

Szczegółowy zbiór informacji, danych technicznych i zdjęć o samochodzie Daewoo Lanos. To był krążownik polskich szos lat 90!.

Daewoo Nubira [ 1998 ]

Drugie auto od Daewoo, które dość dobrze pamiętam z polskich dróg. Strona tej samej osoby, która prowadziła stronę o Lanosie. Informacje bliżniacze :)

Junak [ 2001 ]

Nie tylko autami człowiek żyje! Opracowanie niniejszej strony stanowi próbę przedstawienia historii motocykla SFM Junak oraz ludzi, którzy tę historię tworzyli. Strona jest adresowana do szerokiego grona ludzi, począwszy od starszego pokolenia mającego już za sobą motocyklowę przygodę z Junakiem, poprzez dzisiejszych użytkowników, aż do najmłodszych, którzy Junaka znają już tylko z opowiadań, literatury czy muzealnych ekspozycji.

Honda [ 1998 ]

Honda - historia marki, opisy modeli, oraz dużo ciekawych informacji na temat samochodów tego producenta.

Auto Moto Militaria [ 2000 ]

Strona jest poświęcona zabytkowym pojazdom - niespotykanym na codzień samochodom i motocyklom oraz pojazdom militarnym. Prezentowane w galerii zdjęcia zostały wybrane z kilku tysięcy fotografii o tej tematyce i prezentują niektóre z wyprodukowanych przed 1945 rokiem samochodów znajdujących się w rękach polskich kolekcjonerów, zabytkowe motocykle oraz cięższy sprzęt.

Ocalić od zapomnienia [ 1999 ]

Witryna dedykowana jest wszystkim polskim samochodom które nigdy nie doczekały się szerszej produkcji. Znajduja sią tu zdjęcia i opisy samochodów powstałych w fabrykach jak i tych zrobionych w prywatnych garażach. Na 50 stronach znajdują sie opisy i ponad 300 zdjęć dokumentujących historię krajowego przemysłu motoryzacyjnego.

Fiat Cinquecento [ 1998 ]

Kolejna seria stron motoryzacyjnych z serii "wszystko o", stworzonych przez Piotra Głaskiego. W tym wydaniu możecie dowiedzieć się wszystkiego o... Fiacie Cinquecento :)

Fiat Punto [ 1998 ]

Wszystko o... Fiacie Punto.

Fiat Seicento [ 1998 ]

Ostatnia z serii stron "wszystko o", tym razem Fiat Seicento.

Maluch [ 1998 ]

Strona domowa Macieja Skowrońskiego przedstawiająca samochód Fiat 126p, czyli Malucha. Jak to bywa na takich hobbystycznych stronach, znajdziemy tam przekrój informacji na temat auta oraz garść historii i zdjęć.

MSMoto [ 1998 ]

Witryna traktująca o motoryzacji roku 1998. Znajdziemy tu aktualności, opisy kilku samochodów oraz gier motoryzacyjnych, a także mini giełdę i najważniejsze zmiany w kodeksie drogowym z 1998 roku.

Dealer Almeco [ 1998 ]

Strona reklamowa dealera samochodów marki Saab - firmy Almeco.

Polska strona Ferrari [ 1999 ]

Fanowska witryna marki Ferrari, posiadająca całkiem niezłe opracowanie tekstowe historii oraz kilku modeli samochodów Ferrari.

Let's go retro!
letsgoretro.pl - created by Andrzej 'req' Beręsewicz
© 2000 - all rights reserved