The NeXt Files [ 2000-2001 ]

Moja pierwsza strona internetowa! Tematyka to oczywiście serial "Z Archiwum X", którego w młodości byłem wielkim fanem. Powstała w listopadzie 2000 roku i tworząc ją uczyłem się języka HTML, projektowania prostych grafik, bannerów, itp.

Mołna byżo tu znaleźć opisy nadchodzących odcinków emitowanych w "dwójce", którkie klipy wideo, audio, moje własne kolaże o tematyce serialowej, czy dział z opowiadaniami: fanfiki moje i fanów.

The NeXt Files [ 2001-2002 ]

Nowa szata graficzna oraz znacznie rozbudowana zawartość mojej strony o X - Files. Pojawiły się tabelki (!) :D A także nowe działy, do których wrzuciłem soundtracki z serialu, więcej klipów wideo, zdjęć z każdego sezonu oraz dodatkową własną twórczość.

Istniała jeszcze trzecia wersja tej strony, niestety nie zachowała mi się na dysku.

Quake III Maps [ 2002 ]

W latach 2002-2007 tworzyłem mapy do gry Quake III Arena oraz regulanie udzielałem się na polskiej scenie mapperskiej. Stronę tą założyłem aby mieć przestrzeń do prezentacji swojej twórczości. Zachowała mi się pierwsza wersja mojej strony o Q3, więc mogę ją Wam zaprezentować. Ach, początki były takie biedne :)

Quake III Levels [ 2002-2005 ]

Druga wersja strony z mapami do Quake III Arena, która stała się pełnoprawnym zbiorem mojej twśrczoćci do tej gry. Na witrynie, poza mapami, można znaleźć poradniki do GTK Radianta, czyli programu do tworzenia map, a także przydane aplikacje, bieżące informacje i zbiór linków do stron o podobnej tematyce.

Req's Maptropolis [ 2005-2007 ]

Odświeżona strona w jej ostatniej odsłonie. Całość została gruntownie przebudowana. Stworzyłem nową, bardziej atrakcyjną grafikę, a witrynie nadałem nazwę "Maptropolis": wtedy do gry wszedł Quake 4, do którego zrobiłem dwie mapy, a planowałem spróbowac dodatkowo level designu w innych grach. Rzeczywistość jednak wszystko zweryfikowała i po 2008 zaprzestałem całkowicie tworzenia map do gier.

MillenniuM Site [ 2001-2002 ]

Witryna internetowa o drugim serialu twórców X-Files: "Millennium". Serial ten zacząłem śledzić przez jego ciężki i depresyjny klimat, co zawsze lubiłem, oraz - główną rolę Lance Henriksena, czyli Bishopa z Obcego! Serial aktualnie nie jest nigdzie dostępny, ale jeżeli znaleźlibyście gdzieś odcinki - warto!

8 sezon X-Files w TVP [ 2002 ]

Kiedy po 7 sezonie (połowa 2001 roku) Telewizja Polska zrezygnowała z emisji kolejnych odcinków Archiwum X, fani w internecie stworzyli akcję z petycją o 8 sezon serialu. Do akcji stworzyłem tę oto stronę internetową, gdzie moąna było składać podpisy i śledzić nasze działania. O akcji wspominały ówczesne media, jednak jak to bywa w przypadku TVP - akcja nie przyniosła skutku i 8 sezon poleciał dopiero w 2004 roku.

Klan Cantus Excio [ 2003 ]

Strona klanu Quake III Arena, który stworzyliśmy ze znajomymi i w którym grałem przez jakiś czas.

Stronę zaprojektowałem w stylu interaktywnego urządzenia - w tej chwili wygląda odrobinę zabawnie :)

Let's go retro!
letsgoretro.pl - created by Andrzej 'req' Beręsewicz
© 2000 - all rights reserved