Cadbury [ 1998 ]

Cadbury polska - producent słodkości, strona z 1998 roku :)

Crime Stoppers [ 1998 ]

Crime Stoppers to program budowania "antyprzestępczego lobby", to wspódziałanie władz lokalnych, mediów, instytucji pozarządowych i policji na rzecz poprawy wykrywalności najbardziej niebezpiecznych przestępców.

Komenda Główna Policji [ 1999 ]

Oficjalna strona Komendy Głównej Policji z roku 1999. Ówczesne sprawy, organizacja, szkoły, mundury, itp. Strona wizualnie bardzo kiepska jak na oficjalny organ państwa, ale ma swój klimat :)

Stop Alkohol [ 2000 ]

Strona o przeciwdziałaniu alkoholizmowi musiała się znaleźć w zestawieni, skoro w "hobby" mam stronę o Whisky! Źródlo informacji na temat choroby alkoholowej oraz porady jak walczyć z nałogiem.

Łączka zajączka [ 2000 ]

Łączka zajączka jest dobrym przykładem łamania wszelkich zasad projektowania stron internetowych. Jest tak brzydka, że aą piękna! Musicie to zobaczyć :D

Zarabianie w internecie [ 2000 ]

"Jeżeli chcesz zarabiać pieniędze, jednocześnie robiąc to co lubisz najbardziej czyli surfować po otchłaniach Internetu, powinieneś poczynić pewne środki, które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu." Takich stron były kiedyś tysiące. Oferowały różne sposoby "zarabiania" w internecie - czy to przez oglądanie reklam, czy klikanie w konkretne linki.

Ars Amandi [ 1999 ]

Ars Amandi - Sztuka Kochania to jeden z największych, poważnych portali poświęconych zagadnieniom erotycznym. Nie jest to kolejna strona z pornografią, a zbiór interesujących faktów i porad na temat sztuki kochania.

Ars Amandi [ 1998 ]

Starsza odsłona portalu Ars Amandi, czyli zbioru interesujących informacji na temat zagadnieć Sztuki Kochania.

Dzieci kwiaty [ 1999 ]

Ruch hipisowski (w chwili publikacji strony) w Polsce miał ponad dwudziestoletnią tradycję, w ciągu której rozwijał się, przeszedł fazy wzrostu i załamania. Celem strony było ukazanie zjawiska ruchów hipisowskich w warunkach polskich, jego charkteru i przemian.

PKOBP [ 1998 ]

Demonstracyjna strona internetowa banku PKO BP z 1998 roku.

STOEN [ 1998 ]

Oficjalna strona Stołecznego Zakładu Energetycznego w Warszawie. Prezentacja firmy, spis klientów, oferty, ceny... a to wszystko z 1998 roku.

5000słów [ 1999 ]

5000słów to portal poświęcony krótkiej formie. "Opowiadanie, wiersz, bajka, kilkustronicowa sztuka, baśń, dialog, pojedyńczy akapit, haiku, przysłowie - istnieją dziesiątki krótkich form pisarstwa. Mają one wiele zalet: są przystępniejsze, zwięzłe, lepiej skupiają uwagę czytelnika; wreszcie: są łatwym sposobem na twórczość dla tych najmniej cierpliwych."

AIDS&HIV [ 1998 ]

Kompendium wiedzy o AIDS i HIV. Stronę stworzył autor o pseudonimie Sonar w ramach I Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o AIDS.

Biuro Kosztorysowania Wika [ 1997 ]

Oficjalna strona Biura Kosztorysowania i Nadzoru Budowlanego "Wika" z Warszawy.

Docent Online [ 1998 ]

Serwis chemiczny Docent Online. Znajdziemy tu wiele interesujących informacji obejmujących tematykę chemiczną i dziedziny pokrewne.

Encyklopedia WIEM [ 1998 ]

Demonstracyjna, darmowa wersja Wielkiej Internetowej Encyklopedii Multimedialnej.

Serwis Jubilerski [ 2000 ]

Internetowy Serwis Jubilerski. Strona dla wszystkich zainteresowanych jubilerstwem i tematykę z nim związaną. Zawartość serwisu została ułożona w tematyczne działy, tak aby czytelnik nie miał problemu z dotarciem do poszukiwanej informacji. Mamy tutaj opisy wyrobów ze złota, srebra, kamieni szlachetnych i ozdobnych. A także wywiady z jubilerami czy analizy prawa.

Latitude [ 1999 ]

Anglojęzyczna strona Latitude o sztuce i nauce na temat 15-wiecznej nawigacji. Opisy historii statków, latarni morskich, nawigacji wg. gwiazd, historii powstania map, kompasów, historią astronomii i wiele innych.

Komórka Cytrynowa [ 1999 ]

Komórka cytrynowa czyli Pomocnik Tłumacza. "Przed wami strona o języku angielskim, po której należy poruszać się za pomocą Produktów Spożywczych. Co tutaj znajdziecie? Ano, rozmaite rzeczy związane z językiem angielskim, jego nauką oraz tłumaczeniami z niego i na niego."

Ściąga Online [ 1999 ]

Ściąga Online, czyli źródło opracowań, ściąg, pomocy naukowych czy testów dla uczniów. Strona posiada całkiem bogate zbiory opracowań, które na pewno pomogły niejednemu przygotować się do egzaminów :)

Placa.pl [ 2001 ]

Internetowy portal informacyjny na temat płac i pracy w polsce. Znakomity zbiór informacji z 2001 roku, wraz z badaniami, trendami, poradami motywacyjnymi oraz prawem z tamtego czasu. Warto cofnąć się w czasie żeby zobaczyć jak to było z płacami w 2001 roku.

Praca w domu [ 2000 ]

Kolejna strona, która zbiera informacje o pracy przez internet. "Wychodząc naprzeciw potrzebom związanym z dzisiejszą sytuacją na rynku pracy powstała potrzeba znalezienia alternatywnych źródeł dochodu. Oczywiście nic nie zastąpi pracy stałej a propozycje zawarte w naszym serwisie nie mogą zastąpić biur pracy."

Niekomercyjny serwis miłosny [ 2001 ]

"Strona ta jest głównie o miłości, partnerstwie wszystkim co kojarzy się z uczuciami (choć nie tylko). Z powodu tematyki jest raczej przeznaczona dla wszystkich zakochanych i czekających na miłość dziewczyn, jednak jeśli dostaniemy informacje o zainteresowaniu płci męskiej , postaramy się uzupełnić ją o interesujące ich tematy."

Zielnik Klasztorny [ 1998 ]

Na Zielniku Klasztornym zawarte są między innymi liczne recepty ziołowe pomocne w leczeniu wielu schorzeń, wskazówki dotyczące prawidłowego odżywiania oraz porady na temat sposobów utrzymania równowagi psychicznej i fizycznej.

Instytut Lecha Wałęsy [ 1998 ]

Oficjalna strona Fundacji Instytutu Lecha Wałęsy.

Polityka [ 1998 ]

Źródło informacji o polityce w Polsce i na świecie w roku 1998. Historyczne artykuły, opisy zmian na przykład w reformie oświaty czy kodeksie karnym. Życiorysy polityków i opisy partii, a także sondaże polityczne i ciekawe linki.

Polska reforma ZUS [ 1999 ]

Strona informacyjna o reformie ZUS z 1999 roku. "1 stycznia 1999 roku weszła w życie ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych, która z kilkoma dodatkowymi aktami prawnymi (uchwalonymi, bądź w fazie projektu) stworzyła podwaliny nowego modelu zabezpieczenia emerytalnego."

Ubezpieczony.pl [ 1999 ]

"Ubezpieczony.pl z założenia ma dostarczać kompleksowej informacji o wszystkich zagadnieniach związanych z ubezpieczeniami. Jest to temat bardzo szeroki, dlatego zaczynamy od zagadnień najbardziej aktualnych - emerytura, zdrowie, życie."

Wojsko [ 2000 ]

"Na stronie tej znajdziesz opis tego co tak na prawdę dzieje się w wojsku podczas odbywania zasadniczej służby wojskowej. Strona przeznaczona jest właściwie dla osób które w wojsku jeszcze nie były, ale jeżeli jakiś rezerwista chce trochę powspominać to również znajdzie tu coś dla siebie."

Let's go retro!
letsgoretro.pl - created by Andrzej 'req' Beręsewicz
© 2000 - all rights reserved