Wirtualny Białystok [ 1997 ]

"Zapraszamy do odbycia wycieczki po naszym wspaniałym mieście. Znajdą tu Państwo wiele informacji o Białymstoku, o jego walorach przyrodniczych i klimatycznych. W miejscu tym będziemy starali się na bieżąco informować o wszelkiech zmianach jakie zachodzą w naszym mieście i okolicach."

Bieszczady.info [ 2000 ]

Zbiór informacji poświęconych turystyce w Bieszczadach. Ciekawostki, literatura, opinie turystów, przyroda, uzdrowiska, czy nawet przepisy na lokalne specjały!

Gmina Boleszkowice [ 2001 ]

Witryna internetowa Gminy Boleszkowice. Gmina zaprasza do poznania ich gospodarki, kultury i przyrody oraz przyjrzenia się bliżej ich ofercie inwestycyjnej i turystycznej.

Urząd Miasta Gdańska [ 1999 ]

Oficjalna strona urzędu miasta Gdańska z 1999 roku. Informacje o mieście, aktualności, opisy rady miasta, informacje turystyczne i wiele więcej!

Związek Gmin Jurajskich [ 1999 ]

Strona internetowa Związku Gmin Jurajskich. W 1999 Związek patronować 29 gminom. Strona traktuje o atrakcjach turystycznych Jury.

Gród obronny w Grzybowie [ 1998 ]

Od autora: "Przedstawiam tutaj wyniki moich badań wykopaliskowych na grodzisku wczesnośredniowiecznym w Grzybowie koło Wrześni. Myślę, że WWW jest jednym z najlepszych sposobów na popularyzowanie wyników badań naukowych. Sam przygotowuję tę stronę, więc proszę wybaczyć ewentualne niedociągnięcia."

Helska Tawerna [ 2000 ]

Tawerna helska to zbiór informacji o mieście Hel. Znajdziemy tutaj historię portu helskiego, atrakcje turystyczne, przewodnik, informacje o fokarium, spis władz helu oraz inne ciekawe teksty.

Japan Channel [ 1999 ]

"Niniejszy serwis WWW ma celu przybliżyć Internautom Japonię taką jaką znamy ją obecnie i taką, jaka była przed wiekami. Ze względu na ograniczone miejsce na serwerze, początkowo znajdować się tutaj będą jedynie ogólne wiadomości m. in. z zakresu historii, sztuki, religii oraz tak charakterystycznych dla tego kraju dziedzin jak uprawa drzewek bonsai czy sztuki ozdobnego uk�adania papieru."

Agroturystyka Kaszuby [ 1999 ]

W serwisie znajdziemy informacje o ponad 300 obiektach agroturystycznych z gmin Somonino, Chmielno, Sul�czyno i innych. Opis każdego obiektu zawiera szczegłowe informacje o warunkach, cennik, zdjęcia itp. Ponadto wiele informacji cennych dla turystów: atrakcje turystyczne, szlaki, mapki oraz kalendarz imprez w regionie.

MPK Kraków [ 1998 ]

Nieoficjalna strona Miejskiego Przdsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A.w Krakowie. Na niej znajdziemy informacje o MPK w Krakowie, a przede wszystkim rozkłady jazdy i trasy autobusów z 1998 roku.

575 lat Łodzi [ 1998 ]

Witryna ta powstała z okazji 575 rocznicy nadania praw miejskich Łodzi. Jest tutaj rys historyczny Łodzi, aktualne informacje, plany na przyszłość oraz opisy obchodów rocznicy.

Katalog Morze 2000 [ 1999 ]

Katalog turystyczny Morze 2000. Od autorów: "Oddajemy w Wasze ręce (komputery) pierwsze wydanie naszego katalogu. Chcielibyśmy aby korzystanie z niego ułatwiło Wam podjęcie decyzji jak i gdzie wypoczywać na krajowym wybrzeżu."

Lonely Planet [ 1999 ]

Anglojęzyczny portal promujący turystykę i podróże.

Muzeum arch. Biskupin [ 2000 ]

"Biskupin - najbardziej znany w Europie środkowej rezerwat archeologiczny. Badania wykopaliskowe rozpoczęły się w 1934 roku. Imponujący był rozmach prowadzonych prac wykopaliskowych, w których stosowano nowoczesne metody badań. W ich wyniku odkryte zostały konstrukcje drewniane osiedla sprzed ponad 2700 lat"

Muzeum Lotnictwa Polskiego [ 2000 ]

"Witamy w Muzeum Polskiego Lotnictwa. Znajdziesz tutaj wiele materiałów związanych z polskim historycznym lotnictwem, które zebrali i opracowali Wojciech Grzybowski oraz Piotr Puchalski."

Muzeum Luwr [ 1999 ]

Oficjalna witryna muzeum Luwr w Paryżu w językach Francuskim, Angielskim, Hiszpańskim i Japońskim. Znaleźć tu można najważniejsze informacje o muzeum, aktualnych wystawach, kolekcji, biletach, itp.

Muzeum Łazienki Królewskie [ 1999 ]

Oficjalna strona Muzeum Łazienek Królewskich. "Łazienki Królewskie w Warszawie to klasycystyczne, pochodzace z ko�ca XVIII w. założenie pałacowo-ogrodowe usytuowane w centrum stolicy Polski."

Muzeum Narodowe Gdańsk [ 1998 ]

Oficjalna strona Muzeum Narodowego w Gdańsku z 1998 roku. Informacje o działalności Muzeum, wydarzenia oraz ogłoszenia.

Ekologiczny Poznań [ 2000 ]

"Serwis ten nie jest dziełem przypadku - zamiarem autorów /nawiasem mówiąc studentów ochrony środowiska w AR Poznań/ było stworzenie wartościowego źródla informacji zarówno dla osób nie zorientowanych, jak i tych, których podstawy wiedzy wymagaja tylko aktualizacji lub chca poznać poglady innych internautów"

Przewodnik po Tatrach [ 1999 ]

Ceperski przewodnik po Tatrach. "Strona ta powstała z chęci podzielenia się miłością do Tatr, a skierowana jest do wszystkich uwielbiających górskie wędrwki oraz do tych, którzy jeszcze nie zaznali tego wspaniałego uczucia jakim jest zdobycie szczytu lub przełamanie własnej słabości."

Pówysep.pl [ 1999 ]

Internetowe centrum wymiany informacji turystycznej z półwyspu helskiego. Od autorów: "Witamy na stronach Półwyspu Helskiego! Mamy nadzieją, że dzięki nim, znajdziesz zakwaterowanie w naszej okolicy. Każdego tygodnia przybywają nowe pensjonaty!"

Santoryn [ 1999 ]

Przewodnik po wyspie Santoryn. Na stronie oczywiście historia wyspy, ale także codzienne i przydatne informacje.

Spaleni słońcem [ 2000 ]

Spaleni słońcem to witryna z informacjami dla osób zainteresowanych podróżami po Afryce. Znajdziecie tu wszystkie niezbędne informacje potrzebne do zorganizowania wyprawy waszego życia.

Statki pasażerskie w Gdyni [ 1998 ]

Strona poświęcona jest opisom statków pasażerskich jakie zawitały do Gdyni w roku 1998. Jednocześnie nastawiona jest popularyzacje tematów związanych z morzem.

Sudety [ 2001 ]

Sudety - informator turystyczny. Znajdziemy tutaj bazy noclegowe, charakterystykę Sudetów, mapy, miejscowości oraz inne przydatne informacje.

Tatry i fotografia [ 1999 ]

Tatry i fotografia powstała z połączenia dwóch pasji autorki strony: miłości do tatr oraz fotograficznej pasji. Na stronie znajdziemy Internetowy Przewodnik Tatrzański z wieloma ciekawymi informacjami, oraz kolekcją zdjęć Tatr wykonanych przez autorkę.

Wawel [ 1999 ]

Oficjalna strona Zamku Królewskiego na Wawelu. "Zapraszając do wirtualnego zwiedzania muzeum Zamku Krąlewskiego na Wawelu zachęcamy jednocześnie do przyjazdu na wawelskie wzgórze w Krakowie."

Warmia i Mazury [ 1999 ]

Informator turystyczno przyrodniczy pónocno-wschodniej Polski, czyli: Warmia i Mazury.

Węgrów online [ 1998 ]

"Chcielibyśmy przybliżyć Wam naszą "Małą Ojczyznę", o niepowtarzalnym krajobrazie, wspaniałej przeszłości, w której na co dzień żyje ok. 13 000 mieszkańców. Wszystko, co robimy dla Węgrowa, ma uczynić nasze miasto lepszym i jednocześnie otwartym dla chcących tu przyjechać i ulokować swe kapitały."

Zabytki Krakowa [ 1999 ]

Strona to właściwie lista zabytków Krakowa z krotkimi informacjami o nich.

Let's go retro!
letsgoretro.pl - created by Andrzej 'req' Beręsewicz
© 2000 - all rights reserved