Zachęcam do wyrażania opinii - mój adres to ysmadej@cyf-kr.edu.pl. Przepraszam, że zdecydowana większość poniższych tekstów jest pochwalna, ale przeważnie nikomu się nie chce przysyłać innych... Czyżby darowanemu koniowi nie zaglądało się do pyska?
Date: Sat, 07 Dec 1996 21:16:36 +0100
From: Michal Kopec <mkopec@geocities.com>
Subject: Komentarz
Szanovny panie Zbooy:
Strone masz pan swietna! Szczegolnie podoba mi sie zwrot: dymiace kominy
Skawiny. Tak sie sklada ze mieszkam w Skawinie i moje okna wychodza na
te atrakcje turystyczne.
Buro
Date: Sun, 02 Feb 1997 17:27:34 -0800 From: maciekj@pik-net.pl Subject: Opinia o stronie Witam! Podoba mi sie pomysl stworzenia strony rowerowej. Czuje sie zachecony do przyjazdu do Krakowa latem i wybranie sie w podroz po okolicach. Pozdrawiam Maciek
Date: Thu, 13 Feb 1997 15:49:10 +0200 From: "Piotr Grzybowski" <pgrzyb@free.polbox.pl> Subject: Wycieczki rowerowe. Okolice Krakowa. Niezle. Na pewno pojade. do zobaczenia na szlaku
Date: Sun, 9 Mar 1997 16:52:33 +0100 From: Wieslaw Kozbial <kozb1830@exact.nl> Subject: Rowery Czesc (jesli ta forma Cie nie razi) Wlasnie skonczylem drukowac co ciekawsze wycieczki opisane przez Ciebie. Wlasciwie to wydrukowalem wszystkie.
Date: Wed, 30 Apr 1997 21:51:58 -0700 From: "adar.video" <adar.video@supermedia.pl> Subject: Nocleg HEY! Nazywam sie Artur Stankiewicz. Mam 26 lat i mieszkam w Warszawie. Bardzo podoba mi sie ten przewodnik rowerowy. Tak sie sklada, ze wybieram sie w te okolice (ze znajomymi) pojezdzic na rowerze.
Date: Tue, 20 May 1997 14:49:07 +0200 From: "Adam Plich" <hplich@insad.isk.skierniewice.pl> Subject: Przezutki Yooo!! Podobnie jak ty jestem entuzjasta rowerowym.Bylem na twojej stronie i zrobila na mnie pozytwne wrazenie, jednak nie mieszkam w okolicach Krakowa i w zwiazku z tym nie bede mogl skorzystac z twoich opisow tras.
Date: Mon, 30 Jun 1997 13:09:25 +0200 From: Przemek <peyo@zamosc.ids.edu.pl> Subject: Rower na Roztoczu P.S. Twoja strona rowerowa jest SUPER. Wielka skarbnica wiedzy rowerowej.
Date: Tue, 1 Jul 1997 14:13:25 +0200 From: Krzysztof Wojcik <wojcik.k@netland.pl> Subject: trasy rowerowe (uwagi) Witam! Mam na imię Krzysiek, prawdopodobnie wybiorę się na jedną lub więcej z opisanych tras.
Date: Mon, 25 Aug 1997 20:51:51 +0200 From: Andrzej Ozieblo <ypoziebl@cyf-kr.edu.pl> Subject: Tak trzymac Bardzo dobrze zrobiony przewodnik rowerowy po okolicach naszego pieknego miasta. [...] Najbardziej cieszy mnie w Panskim przewodniku, ze zyje to znaczy kontynuuje sie. Niestety, bedac starszym kolega po fachu, musze stwierdzic, ze WWW przy wielu swoich waletach ma kilka zad, a najbardziej denerwujace to kiczowatosc i slomiany zapal. Na szczescie obserwujac daty kolejnych Pana opisow widze, ze zapal nie jest juz slomiany, a co do kiczowatosci w Pana przypadku to: pas du tout jak mawiaja francuzi. Dziekuje zatem za juz i prosze o jeszcze, a w szczegolnosci o trasy ze wspomaganiem samochodowym.
Date: Fri, 10 Oct 1997 18:07:55 +0200 From: "TOMASZ" <tomek@dtk.com.pl> Subject: supeer ta stroniaszka jest the best !!!!!! rowerowiec
Date: Sat, 29 Nov 1997 15:50:33 +-100 From: "point@interkom.pl" <point@interkom.pl> Subject: Moje uwagi na temat.... Cześć Zbój, Podoba mi się, Twoja praca na rzecz riderów, którzy mieszkają w Krakowie. Muszę się przyznać, że dopiero od 3 miesięcy mieszkam w tym Grajdole i zacząłem już rozpaczać, że to koniec z prawdziwym jeżdżeniem. Przez ponad pięcioletnią praktykę nie wyścibiałem nosa z Beskidów, gdzie można było mnie spotkać przez cały rok - zjazdy zimą po ujeżdżonych wiejskich drogach ponad Suchą Beskidzką to absolutny odjazd na temat ratowania swoich kończyn przed uszkodzeniami mechanicznymi, a teraz zostało mi tłuczenie się po jakiś wapiennych alejkach (czy jest jakaś możliwość ochrony przed snakebites, na tych dolomitach ??? ). Pocieszeniem jest poprawa wiedzy historycznej ( dzięki za te informacje - wszak nie tylko pedałowaniem człowiek żyje). Może to tyle na dzisiaj ...., pozdrawiam, Author rider, Krzysiek
Date: Mon, 1 Dec 1997 11:44:45 +0100 From: Marcin Grzesiak <wiwwiw@polbox.com> Subject: Pozdrowienia Strona jest fajowa z tras dziękuje na pewno pojawię się tam porą letnia. Na razie szykuję wyjazd zimowy w Bieszczady. Jak wszystko dobrze pójdzie to do zobaczenia na trasie. wezu@polbox.com
Date: Tue, 23 Dec 1997 17:23:32 +0100
From: "Tokaj" <aszup@free.polbox.com>
Subject:
Wesołych Swiąt "Zbuju" na wiosnę wybieram się trasę wg.Twoich wskazówek.
Do zobaczenia na trasie.
Maniek
Date: Fri, 23 Jan 1998 15:50:41 +0100 From: "\#ukasz Faciejew" <faciej@kki.net.pl> Subject: strona o rowerkach Co do twoich stron: duzo informacji, tylko dosc chaotycznie poukladane powinienes zmienic layout pozdrawiam, Lukasz Faciejew
Date: Mon, 26 Jan 1998 18:09:42 MET From: "TOMASZ TOSZA" <Tomasz.Tosza@kato.gazeta.pl> Subject: drewniane rowery Witaj Zbooju jeszcze raz. Oczywiscie, ze cie wykorzystamy w reportazu. Gdyby nie twoj smiech na porcelanie, to by nikt sie nie dowiedzial, ze gorskie (goralskie?) rowery na ramach z wlokien weglowych i pelnymi kolami sa polskim wynalazkiem.
Date: Tue, 10 Feb 1998 22:18:41 +0100 From: "Szlachtowski Marcin polbox" <marteno@free.polbox.pl> Subject: podziekowania z grupy Dzieki za pomoc!!! Musze cos napisac gdyz jak zobaczylem twoja stronie to odpadlem, jest extra!!!
Date: Thu, 5 Mar 1998 14:10:17 +0100 From: "Gajewski Ryszard" <rga@mofnet.gov.pl> Subject: a propos sklepow Ostatnio wybralem sie z twoim przewodnikiem po sklepach (bardzo dobry przewodnik).
Date: Fri, 13 Mar 1998 16:30:52 +0100 From: "Piotr Hetnar" <zapata@kki.net.pl> Subject: Opinia... Witam serdecznie pana Zbooya Panie Zbooyu Wspaniały !!!! Pańska strona dotycząca opini o sklepach bardzo mnie zaciekawiła. Uważam, że ta forma wypowiedzi klientów jest rewelacyjnym rozwiązaniem !!!!!!! Tak trzymać.
Date: Fri, 20 Mar 1998 17:57:24 +0100 From: "Piotr" <p.strykowski@tch.com.pl> Subject: Gratulacje Co prawda jestem poczatkujacym turysta rowerowym ale za to zaawansowanym internauta wiec byle strona nie robi na mnie wrazenia. Twoja jednak zrobila! Duzo pozytecznych informacji, mily interfejs. Tak trzymac i rozwijac! Zadowolony. ;)
Date: Sat, 4 Apr 1998 23:57:47 +0200
From: "Piotr Hetnar" <zapata@kki.net.pl>
Subject: ocena, opinia, recenzja...
Witam Pana Zbooya
Postanowiłem do Pana napisać by wyrazić swoją opinię na
temat Pańskiej strony. Gdy napisałem opnię na temat sklepów
(już nie za długo doślę 2 część), przeglądnełem tylko
tą stronę i nie zagłębiałem się w szczegóły i nie
maogłem nic więcej o niej napisać. Dopiero dzisiaj (sobota)
zanlazłem trochę czasu aby się jej dokładnie przyjżeć.
Widać więc, że redagował ją nie jakiś początkowy
użytkownik internetu (np. ja...) tylko osoba perfekcyjnie
obsługująca si komputerem. Ta strona jest po prostu REWELACYJNA.
Z pośród wszystkich stron rowerowych w polsce to właśnie
Pańska strona zasługuej na moje i moich kolegów uznanie. Spyta Pan
dlaczego? Ponieważ żadna strona nie jest tak dopracowana pod
żadnym względem każdym względem jak Pańska ! Wspaniałe
texty, ukryty lecz przezabawny humor i pełne delikatności i
subtelności text, które też potrafią rozbawić do łez.
Proszę tzrymać tak DALEJ !!!
Z wyrazami szczunku
Piotr Hetnar
Date: Sun, 10 May 1998 15:57:45 +0200 From: Robert Brzeszkiewicz <robertbr@pap.waw.pl> Subject: Sklepy Witam Strona o sklepach jest warta nagrody za pomysł (szkoda, że nie mam jak Ci jakiejś przyznać ;)) Ogólnie bardzo lubię odwiedzać Twoją stronę jest Extra!!! No koniec tych pochwał...
Date: Fri, 22 May 1998 01:11:39 +0200 From: "Witold Fedorko" <swider1@www.kki.net.pl> Subject: Od Swidra Hej! Uprzejmie donosze, iz Twoja witryna rowerowa zaliczona zostala przeze mnie do trojki "Stron Kultowych" na mej stronie z linkami rowerowymi: http://www.kki.net.pl/swider1/goral.htm Na moj gust, to stawiam 3 za grafike i 6 za merytoryke (wartosc zawartosci) oraz 6 za realizacje pomyslu o spisie sklepow rowerowych. Dalszej owocnej pracy zyczy Swider.
Date: Sat, 23 May 1998 00:30:05 +0200 From: Pawel Neugebuer <pawel@gdansk.home.pl> Subject: jestes rowerzysta gorskim kiedy.... <szczeregratulacje> Przy okazji : twoje strony sa najlepszymi stronami o MTB jakie zdarzylo mi sie odwiedzic </szczeregratulacje>
Date: Fri, 29 May 1998 09:59:55 +0000 From: "Danek Grodecki" <danek@min-pan.krakow.pl> Subject: Panie Zbooy !! Mimo wszystko witam serdecznie ! A narobiles Pan niezlego bigosu. Na rowerze jezdze od nipamieci, nie mam nawet mimo 30-ki prawa jazdy. Do tej pory uzywalem hybrydy na ramie Rometa Sporta. Nie wiem jak ze soba wiazac te fakty, ale od momentu jak zaczalem odwiedzac strony rowerowe w internecie, z ktorych to Panska uznalem za najlepsza, moj stary rower zaczal odmawiac mi posluszenstwa. Ostatnio stala sie nawet rzecz przedziwna pekla korba lewego pedala ! Nie ukrywam, winie za to Pana i rzadam satysfakcji w postaci doradzenia jak najkorzystniej wydac zawrotna kwote 900 zl.
Date: Mon, 15 Jun 1998 12:59:10 -0400 From: Peter Zajac <peterz@aracnet.net> Subject: Pozdrowienia Z Kanady! Hooolaalaa!! Wlasnie wszedlem na Twoja strone i musze przyznac ze jest ZAJEBISTA!! (sorry ale nie moglem sie powstrzymac) Najlepsza strona MTB jaka dotychczas widzialem! Sam jezdze duzo na MTB i szukam czegos ciekawego na temat Mountain Bike'ow z Polski. Naprawde tyle informacji o polskim kolarstwie gorskim jeszcze nie widzialem. Nareszcie wiem co i jak w mojej dawnej okolicy w ktorej mieszkalem (tzn Gdynia) sklepy no i w ogole co w Polsce jest popularne no i na czym sie jezdzi.. Tak trzymac.!!!
Date: Wed, 17 Jun 1998 11:34:50 +0200 From: Piotr Szkutnicki <Piotr.Szkutnicki@ey.com.pl> Subject: Twoja strona rowerowa, sklep w Warszawie super strona rowerowa! Naprawde. Przede wszystkim bardzo informacyjna a do tego zroznicowana; i na technicznie cos jest, i do posmiania... Brak przeladowania niepotrzebnymi wodotryskami. Jakos tak po prostu... starannie i higienicznie, a przy tym domowo i przyjaznie. Przynajmniej ja to tak odbieram.
Date: Sun, 5 Jul 1998 23:20:14 +0000 From: "Tomek Banach" <tbanan@polbox.com> Subject: Stronka Stronka calkem ok , no moze nieco szara moglbys nieco zlamac ta szarosc dodajac jakies inne kolory moze np ciemnoszary :)
Date: Mon, 10 Aug 1998 12:31:33 +0200 From: "Maciej Szalabski" <ms@supermedia.pl> Subject: ratunku :) Ps. Zdumialem sie patrzac na Twoja strone - swietna strona informacyjna, jak sie polapie bardziej to bede mial pojecie jak te informacje wykorzystac :)
Date: Mon, 07 Sep 1998 11:09:04 -0700 From: Jerzy Zastawny <serwis@mega-rem.com.pl> Subject: List Czesc !!! Po obejrzeniu Twojej strony jestem Ci winny przynajmniej podziekowanie. Ja jestem raczej pasozytem, lubie popatrzec na czyjas robote, kupuje mapy i przewodniki i jezdze. No coz, dobrze jest kiedy ktos taki jak Ty wykonuje ta robote. Dziekuje , ze Ci sie chce. Tak trzymaj.
Date: Sun, 13 Sep 1998 13:29:03 +0200 From: "atos97" <atos97@pertus.com.pl> Subject: wrazenia Bardzo podoba mi sie Twoja strona. A wlasciwie strony. Mieszkam w zupelnie innej czesci Polski i na pewno wybiore sie pozwiedzac i Twoje trasy. Jedno mnie tylko ciekawi. Ile czasu zajelo Ci zwiedzenie i opisanie tego wszystkiego? Jesli masz czas napisz. Tez bym chciala umiescic pare swoich wycieczek w Internecie. Magda
Date: Mon, 26 Oct 1998 14:04:00 +0100 From: Ryszard Rzedkowski <rzedkowski.abg@sni.de> Subject: Twoja strona ... dziala dzis jak rowery ROMET'u. Nie moge sciagnac nawet glownej strony dot. rowerow, nie mowiacy juz o innych szczegolach - nie jest to a priori twoja wina , choc po czescu tez ... Ogolnie rzecz biorac strona jest b. dobra (bylem na niej kiedys w srodku nocy, gdy bylo malo "konkurencji" w internecie i o dziwo wszystko dzialalo, w przeciwienstwie do dnia dzisiejszego ... Rysiek, obecnie polski biker z okolic Augsburga.
Date: Thu, 12 Nov 1998 20:59:23 +0100 From: "Banaszak" <leccentre@impcad.com.pl> Subject: Czesc Jezdze na rowerze gorskim od jakiegos czasu, a siecia roku temu. Widzialem duzo stron o rowerach (byc moze wszystkie polskie), ale zadana, z cala stanowczoscia, nie byla tak obszerna, tak fachowa, po prostu tak odjechana ja Twoja. Jestem pod wielkim wrazeniem i chyle czola przed twoim zapalem i doswiadczeniem. Strona jest swietna, najlepsza z polskich i jest jedna z najczesciej odwiedzanych przeze mnie witryn intrenerowych. Tak trzymaj.
Date: Wed, 20 Jan 1999 23:21:37 +0100
From: "slaw" <slaw@tower.atr.bydgoszcz.pl>
Subject: Pacific Blue
Witaj!!!
Kurde co to za black and white pictures.
Nie stac Cie na kolorowe.
Przeciez ten serial to nie jakies starocie.
Ten serial jest naprawde COOL.
A Paula jest pretty girl i jej czrno - bile zdjecia nie oddaja jej urody.
Dlatego kategorycznie nie zgadzam sie na takie zdjecia.
Pokaz moze jeszcze jakies ich rowerki bo naprawde sa fajne i pewnie kazdy by takie chcial.
Niech zyje turystyka rowerowa.
Maniak rowerowy.....
P.S.Niech te zdjecia beda w BLUE jak caly PACIFIC....
Date: Fri, 5 Feb 1999 19:59:08 +0100 From: "Kuba" <kszajnar@friko4.onet.pl> Subject: Od Kuby Cześć, Na początku gratuluję wyniku twojej strony:25 tys. odwiedzeń to zaj....dużo. Ale nie ma się czemu dziwić, strona jest super, xtra i wszystko jest na niej OK. Bardzo mi sie podoba bo można na niej znaleźć dużo fajnych i niegłupich rzeczy. Życzę nastepnych Pozdrawiam Kuba
Date: Fri, 26 Feb 1999 18:17:26 +0200 From: jul <julz@tequila.com.pl> Subject: Z newslisty Zbooy'u Twoja strona jest rewelacyjna. Wierz mi, jestem grafikiem. (Oprocz tego, ze szosowcem).
Date: Mon, 1 Mar 1999 11:05:35 +0100 From: Aleksander Lipowski <Aleksander.Lipowski@natned.com.pl> Subject: Opinia o sklepie PLUS w Warszawie Czesc! Nazywam się Aleksander i mieszkam z żoną w Warszawie. Na początku moje wyrazy uznania za stronę! Pewnie to już słyszaleś, ale jest cool!!! To miło zobaczyć jak Ktoś podchodzi serio do tego co robi a przy okazji się na tym zna! Jednym słowem wielkie dzięki za potężne źródło wiedzy!
Date: Sun, 7 Mar 1999 16:38:32 -0400 From: "Michał Moniewski" <moniewsk@friko2.onet.pl> Subject: W uznaniu zasług Zbooju ! Twoja strona jest BEZWZGLĘDNIE najlepszą polskojęzyczną stroną rowerową ( ale to pewnie już wiesz ). Może być uznana za kultową na równi z korbami RaceFace'a , osprzętem XTR'a i ramami LiteSpeeda . Zbooju nie dziw się że opinie czytelników są wyłącznie pochwalne - nic innego o sajcie nie da się powiedzieć . Strona rowerowa Zbooja jest moją strona startową i surfowanie zaczynam od lektury tego dziennika. Teraz obiektywna krytyka (żeby nie było że jestem jakiś wazeliniarz) --może zrobisz jakieś ciekawsze, bardziej kolorowe tło ( życie codzienne i tak jest dość szare, chyba że ktoś jeździ na rowerze)
Date: Wed, 5 May 1999 18:32:36 +0200 From: Leszek Cieślak <leszek.cieslak@polkomtel.com.pl> Subject: Po prostu sooper robota. Dzięki za Twoją pracę.
Date: Sat, 15 May 1999 16:42:05 +0200 From: <monikar@friko3.onet.pl> Subject: Opinie Witam tworce najlepszej, bo zawsze aktualnej, strony rowerowej w Polsce!!! Strona Zboojowa jest faktycznie rewelacyjna, podgladam ja juz od 2 lat, ale dopiero teraz zdecydowalam sie napisac. Wiaze sie to glownie z tym, ze bardzo chcialam pojechac na zlot grupy pl.rec.rowery, ale niestety nie bylo to mozliwe ze wzgledu na mature. Po prostu nie mialabym chyba sumienia zostawiac ksiazek i zeszytow, a samej jezdzic na rowerku. Szkoda, ze zlot ten nie odbyl sie w czasie wakacji... Twoja www podoba mi sie tez ze wzgledu na jej prostote i logiczna kompozycje. Dostaje dreszczy na widok stron z maksymalna grafika, ktora przyslania tresc strony. Dla mnie strona Zbooja, to strona wzorowa!!
| Wybór: Szymon "Zbooy" Madej (ysmadej@cyf-kr.edu.pl) 1996-1999 | 17.05.99 08:49 |