Co inni sądzą o tych stronach...

Zachęcam do wyrażania opinii - mój adres to ysmadej@cyf-kr.edu.pl. Przepraszam, że zdecydowana większość poniższych tekstów jest pochwalna, ale przeważnie nikomu się nie chce przysyłać innych... Czyżby darowanemu koniowi nie zaglądało się do pyska?


Date: Sat, 07 Dec 1996 21:16:36 +0100
From: Michal Kopec <mkopec@geocities.com>
Subject: Komentarz

Szanovny panie Zbooy:
Strone masz pan swietna! Szczegolnie podoba mi sie zwrot: dymiace kominy
Skawiny. Tak sie sklada ze mieszkam w Skawinie i moje okna wychodza na
te atrakcje turystyczne.
                                Buro


Date: Sun, 02 Feb 1997 17:27:34 -0800
From: maciekj@pik-net.pl
Subject: Opinia o stronie

Witam!

Podoba mi sie pomysl stworzenia strony rowerowej.
Czuje sie zachecony do przyjazdu do Krakowa latem i wybranie sie w
podroz po okolicach.

Pozdrawiam
Maciek


Date: Thu, 13 Feb 1997 15:49:10 +0200
From: "Piotr Grzybowski" <pgrzyb@free.polbox.pl>
Subject: Wycieczki rowerowe. Okolice Krakowa.

Niezle. Na pewno pojade.
do zobaczenia na szlaku


Date: Sun, 9 Mar 1997 16:52:33 +0100
From: Wieslaw Kozbial <kozb1830@exact.nl>
Subject: Rowery

Czesc (jesli ta forma Cie nie razi)
Wlasnie skonczylem drukowac co ciekawsze wycieczki opisane przez
Ciebie. Wlasciwie to wydrukowalem wszystkie.


Date: Wed, 30 Apr 1997 21:51:58 -0700
From: "adar.video" <adar.video@supermedia.pl>
Subject: Nocleg

HEY!

Nazywam sie Artur Stankiewicz. Mam 26 lat i mieszkam w Warszawie. Bardzo
podoba mi sie ten przewodnik rowerowy. Tak sie sklada, ze wybieram sie w
te okolice (ze znajomymi) pojezdzic na rowerze.


Date: Tue, 20 May 1997 14:49:07 +0200
From: "Adam Plich" <hplich@insad.isk.skierniewice.pl>
Subject: Przezutki

Yooo!!

Podobnie jak ty jestem entuzjasta rowerowym.Bylem na twojej stronie i
zrobila na mnie pozytwne wrazenie, jednak nie mieszkam w okolicach
Krakowa i w zwiazku z tym nie bede mogl skorzystac z twoich opisow tras.


Date: Mon, 30 Jun 1997 13:09:25 +0200
From: Przemek <peyo@zamosc.ids.edu.pl>
Subject: Rower na Roztoczu

P.S. Twoja strona rowerowa jest SUPER. Wielka skarbnica wiedzy rowerowej.


Date: Tue, 1 Jul 1997 14:13:25 +0200
From: Krzysztof Wojcik <wojcik.k@netland.pl>
Subject: trasy rowerowe (uwagi)

Witam!
Mam na imię Krzysiek, prawdopodobnie wybiorę się na jedną lub więcej
z opisanych tras.


Date: Mon, 25 Aug 1997 20:51:51 +0200
From: Andrzej Ozieblo <ypoziebl@cyf-kr.edu.pl>
Subject: Tak trzymac

Bardzo dobrze zrobiony przewodnik rowerowy po okolicach naszego pieknego
miasta.
[...]
Najbardziej cieszy mnie w Panskim przewodniku, ze zyje to znaczy
kontynuuje sie. Niestety, bedac starszym kolega po fachu, musze
stwierdzic, ze WWW przy wielu swoich waletach ma kilka zad, a
najbardziej denerwujace to kiczowatosc i slomiany zapal. Na szczescie
obserwujac daty kolejnych Pana opisow widze, ze zapal nie jest juz
slomiany, a co do kiczowatosci w Pana przypadku to: pas du tout jak
mawiaja francuzi.
Dziekuje zatem za juz i prosze o jeszcze, a w szczegolnosci o trasy ze
wspomaganiem samochodowym.


Date: Fri, 10 Oct 1997 18:07:55 +0200
From: "TOMASZ" <tomek@dtk.com.pl>
Subject: supeer

ta stroniaszka jest the best !!!!!!
rowerowiec


Date: Sat, 29 Nov 1997 15:50:33 +-100
From: "point@interkom.pl" <point@interkom.pl>
Subject: Moje uwagi na temat....

Cześć Zbój,

Podoba mi się, Twoja praca na rzecz riderów, którzy mieszkają w 
Krakowie.
Muszę się przyznać, że dopiero od 3 miesięcy mieszkam w tym 
Grajdole i zacząłem już rozpaczać, że to  koniec z prawdziwym
jeżdżeniem. Przez ponad pięcioletnią praktykę nie
wyścibiałem nosa z Beskidów, gdzie można było mnie spotkać
przez cały rok - zjazdy zimą po ujeżdżonych wiejskich drogach
ponad Suchą Beskidzką to absolutny odjazd na temat ratowania
swoich kończyn przed uszkodzeniami mechanicznymi, a teraz zostało mi
tłuczenie się po jakiś wapiennych alejkach (czy jest jakaś
możliwość ochrony przed snakebites, na tych dolomitach ??? ).
Pocieszeniem jest poprawa wiedzy historycznej ( dzięki za te
informacje - wszak nie tylko pedałowaniem człowiek żyje).
Może to tyle na dzisiaj ...., pozdrawiam,

Author rider, Krzysiek


Date: Mon, 1 Dec 1997 11:44:45 +0100
From: Marcin Grzesiak <wiwwiw@polbox.com>
Subject: Pozdrowienia 

Strona jest fajowa z tras dziękuje na pewno pojawię się tam porą
letnia. Na razie szykuję  wyjazd zimowy w Bieszczady. Jak wszystko
dobrze pójdzie to do zobaczenia na trasie.

wezu@polbox.com


Date: Tue, 23 Dec 1997 17:23:32 +0100
From: "Tokaj" <aszup@free.polbox.com>
Subject:

Wesołych Swiąt "Zbuju" na wiosnę wybieram się trasę wg.Twoich wskazówek.
Do zobaczenia na trasie.
                                       Maniek


Date: Fri, 23 Jan 1998 15:50:41 +0100
From: "\#ukasz Faciejew" <faciej@kki.net.pl>
Subject: strona o rowerkach

Co do twoich stron: duzo informacji, tylko dosc chaotycznie poukladane
powinienes zmienic layout

pozdrawiam, Lukasz Faciejew


Date: Mon, 26 Jan 1998 18:09:42 MET
From: "TOMASZ TOSZA" <Tomasz.Tosza@kato.gazeta.pl>
Subject: drewniane rowery

Witaj Zbooju jeszcze raz. Oczywiscie, ze cie wykorzystamy w 
reportazu. Gdyby nie twoj smiech na porcelanie, to by nikt sie nie 
dowiedzial, ze gorskie (goralskie?) rowery na ramach z wlokien 
weglowych i pelnymi kolami sa polskim wynalazkiem.


Date: Tue, 10 Feb 1998 22:18:41 +0100
From: "Szlachtowski Marcin polbox" <marteno@free.polbox.pl>
Subject: podziekowania z grupy

Dzieki za pomoc!!!
Musze cos napisac gdyz jak zobaczylem twoja stronie to odpadlem, jest
extra!!!


Date: Thu, 5 Mar 1998 14:10:17 +0100
From: "Gajewski Ryszard" <rga@mofnet.gov.pl>
Subject: a propos sklepow

Ostatnio wybralem sie z twoim przewodnikiem po sklepach (bardzo dobry
przewodnik).


Date: Fri, 13 Mar 1998 16:30:52 +0100
From: "Piotr Hetnar" <zapata@kki.net.pl>
Subject: Opinia...

Witam serdecznie pana Zbooya
 
Panie Zbooyu Wspaniały !!!! Pańska strona dotycząca opini o
sklepach bardzo mnie zaciekawiła. Uważam, że ta forma wypowiedzi
klientów jest rewelacyjnym rozwiązaniem !!!!!!! Tak trzymać.


Date: Fri, 20 Mar 1998 17:57:24 +0100
From: "Piotr" <p.strykowski@tch.com.pl>
Subject: Gratulacje

Co prawda jestem poczatkujacym turysta rowerowym ale za to zaawansowanym internauta
wiec byle strona nie robi na mnie wrazenia. 
Twoja jednak zrobila! 
Duzo pozytecznych informacji, mily interfejs.
Tak trzymac i rozwijac!

Zadowolony. ;)


Date: Sat, 4 Apr 1998 23:57:47 +0200
From: "Piotr Hetnar" <zapata@kki.net.pl>
Subject: ocena, opinia, recenzja...

            Witam Pana Zbooya

    Postanowiłem do Pana napisać by wyrazić swoją opinię na
temat Pańskiej strony. Gdy napisałem opnię na temat sklepów
(już nie za długo doślę 2 część), przeglądnełem tylko
tą stronę i nie zagłębiałem się w szczegóły i nie
maogłem nic więcej o niej napisać. Dopiero dzisiaj (sobota)
zanlazłem trochę czasu aby się jej dokładnie przyjżeć.
Widać więc, że redagował ją nie jakiś początkowy
użytkownik internetu (np. ja...) tylko osoba perfekcyjnie
obsługująca si komputerem. Ta strona jest po prostu REWELACYJNA.
Z pośród wszystkich stron rowerowych w polsce to właśnie
Pańska strona zasługuej na moje i moich kolegów uznanie. Spyta Pan
dlaczego? Ponieważ żadna strona nie jest tak dopracowana pod
żadnym względem każdym względem jak Pańska ! Wspaniałe
texty, ukryty lecz przezabawny humor i pełne delikatności i
subtelności text, które też potrafią rozbawić do łez.
Proszę tzrymać tak DALEJ !!!

                                                    Z wyrazami szczunku
                                                            Piotr Hetnar


Date: Sun, 10 May 1998 15:57:45 +0200
From: Robert Brzeszkiewicz <robertbr@pap.waw.pl>
Subject: Sklepy

Witam

Strona o sklepach jest warta nagrody za pomysł
(szkoda, że nie mam jak Ci jakiejś przyznać ;))
Ogólnie bardzo lubię odwiedzać Twoją stronę jest Extra!!!

No koniec tych pochwał...


Date: Fri, 22 May 1998 01:11:39 +0200
From: "Witold Fedorko" <swider1@www.kki.net.pl>
Subject: Od Swidra

Hej!

Uprzejmie donosze, iz Twoja witryna rowerowa zaliczona zostala przeze mnie
do trojki "Stron Kultowych" na mej stronie z linkami rowerowymi:
http://www.kki.net.pl/swider1/goral.htm

Na moj gust, to stawiam 3 za grafike i 6 za merytoryke (wartosc zawartosci)
oraz 6 za realizacje pomyslu o spisie sklepow rowerowych.
Dalszej owocnej pracy zyczy

Swider.


Date: Sat, 23 May 1998 00:30:05 +0200
From: Pawel Neugebuer <pawel@gdansk.home.pl>
Subject: jestes rowerzysta gorskim kiedy....

<szczeregratulacje>
Przy okazji : twoje strony sa najlepszymi stronami o MTB jakie zdarzylo
mi sie odwiedzic
</szczeregratulacje>


Date: Fri, 29 May 1998 09:59:55 +0000
From: "Danek Grodecki" <danek@min-pan.krakow.pl>
Subject: Panie Zbooy !!

Mimo wszystko witam serdecznie !
A narobiles Pan niezlego bigosu. Na rowerze jezdze od nipamieci, nie 
mam nawet mimo 30-ki prawa jazdy. Do tej pory uzywalem hybrydy na 
ramie Rometa Sporta. Nie wiem jak ze soba wiazac te fakty, ale od 
momentu jak zaczalem odwiedzac strony rowerowe w internecie, z 
ktorych to Panska uznalem za najlepsza, moj stary rower zaczal 
odmawiac mi posluszenstwa. Ostatnio stala sie nawet rzecz przedziwna 
pekla korba lewego pedala ! Nie ukrywam, winie za to Pana i rzadam 
satysfakcji w postaci doradzenia jak najkorzystniej wydac 
zawrotna kwote 900 zl.


Date: Mon, 15 Jun 1998 12:59:10 -0400
From: Peter Zajac <peterz@aracnet.net>
Subject: Pozdrowienia Z Kanady!

Hooolaalaa!!

Wlasnie wszedlem na Twoja strone i musze przyznac ze jest ZAJEBISTA!!
(sorry ale nie moglem sie powstrzymac)
Najlepsza strona MTB jaka dotychczas widzialem! Sam jezdze duzo na MTB i
szukam czegos ciekawego na temat Mountain Bike'ow z Polski. Naprawde
tyle informacji o polskim kolarstwie gorskim jeszcze nie widzialem.
Nareszcie wiem co i jak w mojej dawnej okolicy w ktorej mieszkalem (tzn
Gdynia) sklepy no i w ogole co w Polsce jest popularne no i na czym sie
jezdzi..

Tak trzymac.!!!


Date: Wed, 17 Jun 1998 11:34:50 +0200
From: Piotr Szkutnicki <Piotr.Szkutnicki@ey.com.pl>
Subject: Twoja strona rowerowa, sklep w Warszawie

super strona rowerowa! Naprawde. Przede wszystkim bardzo informacyjna a
do tego zroznicowana; i na technicznie cos jest, i do posmiania...
Brak przeladowania niepotrzebnymi wodotryskami. Jakos tak po prostu...
starannie i higienicznie, a przy tym domowo i przyjaznie. Przynajmniej
ja to tak odbieram.


Date: Sun, 5 Jul 1998 23:20:14 +0000
From: "Tomek Banach" <tbanan@polbox.com>
Subject: Stronka

Stronka calkem ok , no moze nieco szara moglbys nieco zlamac ta 
szarosc dodajac jakies inne kolory moze np ciemnoszary :)


Date: Mon, 10 Aug 1998 12:31:33 +0200
From: "Maciej Szalabski" <ms@supermedia.pl>
Subject: ratunku :)

Ps. Zdumialem sie patrzac na Twoja strone - swietna strona informacyjna,
jak sie polapie bardziej to bede mial pojecie jak te informacje
wykorzystac :)


Date: Mon, 07 Sep 1998 11:09:04 -0700
From: Jerzy Zastawny <serwis@mega-rem.com.pl>
Subject: List

Czesc !!!
Po obejrzeniu Twojej strony jestem Ci winny przynajmniej podziekowanie.
Ja jestem raczej pasozytem, lubie popatrzec na czyjas robote, kupuje
mapy i przewodniki i jezdze. No coz, dobrze jest kiedy ktos taki jak Ty
wykonuje ta robote. Dziekuje , ze Ci sie chce.
	 Tak trzymaj.


Date: Sun, 13 Sep 1998 13:29:03 +0200
From: "atos97" <atos97@pertus.com.pl>
Subject: wrazenia

Bardzo podoba mi sie Twoja strona. A wlasciwie strony. Mieszkam w
zupelnie innej czesci Polski i na pewno wybiore sie pozwiedzac i Twoje
trasy. Jedno mnie tylko ciekawi. Ile czasu zajelo Ci zwiedzenie i
opisanie tego wszystkiego? Jesli masz czas napisz. Tez bym chciala
umiescic pare swoich wycieczek w Internecie. Magda


Date: Mon, 26 Oct 1998 14:04:00 +0100
From: Ryszard Rzedkowski <rzedkowski.abg@sni.de>
Subject: Twoja strona ...

dziala dzis jak rowery ROMET'u.  Nie moge sciagnac nawet glownej strony dot.
rowerow, nie mowiacy juz o innych szczegolach - nie jest to a priori twoja
wina , choc po czescu tez ...

Ogolnie rzecz biorac strona jest b. dobra (bylem na niej kiedys w srodku
nocy, gdy bylo malo "konkurencji" w internecie i o dziwo wszystko dzialalo,
w przeciwienstwie do dnia dzisiejszego ...

Rysiek, obecnie polski biker z okolic Augsburga.


Date: Thu, 12 Nov 1998 20:59:23 +0100
From: "Banaszak" <leccentre@impcad.com.pl>
Subject: Czesc

Jezdze na rowerze gorskim od jakiegos czasu, a siecia roku temu.
Widzialem duzo stron o rowerach (byc moze wszystkie polskie), ale
zadana, z cala stanowczoscia, nie byla tak obszerna, tak fachowa, po
prostu tak odjechana ja Twoja. Jestem pod wielkim wrazeniem i chyle
czola przed twoim zapalem i doswiadczeniem. Strona jest swietna,
najlepsza z polskich i jest jedna z najczesciej odwiedzanych przeze
mnie witryn intrenerowych. Tak trzymaj.


Date: Wed, 20 Jan 1999 23:21:37 +0100
From: "slaw" <slaw@tower.atr.bydgoszcz.pl>
Subject: Pacific Blue

Witaj!!!
Kurde co to za black and white pictures.
Nie stac Cie na kolorowe.
Przeciez ten serial to nie jakies starocie.
Ten serial jest naprawde COOL.
A Paula jest pretty girl i jej czrno - bile zdjecia nie oddaja jej urody.
Dlatego kategorycznie nie zgadzam sie na takie zdjecia.
Pokaz moze jeszcze jakies ich rowerki bo naprawde sa fajne i pewnie kazdy by takie chcial.
    Niech zyje turystyka rowerowa.
                        Maniak rowerowy.....
P.S.Niech te zdjecia beda w BLUE jak caly PACIFIC....


Date: Fri, 5 Feb 1999 19:59:08 +0100
From: "Kuba" <kszajnar@friko4.onet.pl>
Subject: Od Kuby

Cześć,
Na początku gratuluję wyniku twojej strony:25 tys. odwiedzeń to zaj....dużo.
Ale nie ma się czemu dziwić, strona jest super, xtra i wszystko jest na niej OK.
Bardzo mi sie podoba bo można na niej znaleźć dużo fajnych i niegłupich rzeczy.
Życzę nastepnych 
Pozdrawiam Kuba


Date: Fri, 26 Feb 1999 18:17:26 +0200
From: jul <julz@tequila.com.pl>
Subject: Z newslisty

Zbooy'u
Twoja strona jest rewelacyjna.
Wierz mi, jestem grafikiem. (Oprocz tego, ze szosowcem).


Date: Mon, 1 Mar 1999 11:05:35 +0100 
From: Aleksander Lipowski <Aleksander.Lipowski@natned.com.pl>
Subject: Opinia o sklepie PLUS w Warszawie

Czesc!

Nazywam się Aleksander i mieszkam z żoną w Warszawie. Na początku 
moje wyrazy uznania za stronę! Pewnie to już słyszaleś, ale jest cool!!!
To miło zobaczyć jak Ktoś podchodzi serio do tego co robi a przy okazji się
na tym zna! Jednym słowem wielkie dzięki za potężne źródło wiedzy!


Date: Sun, 7 Mar 1999 16:38:32 -0400
From: "Michał Moniewski" <moniewsk@friko2.onet.pl>
Subject: W uznaniu zasług

Zbooju ! Twoja strona jest BEZWZGLĘDNIE najlepszą polskojęzyczną stroną
rowerową ( ale to pewnie już wiesz ). Może być uznana za kultową na równi
z korbami RaceFace'a , osprzętem XTR'a i ramami LiteSpeeda .

Zbooju nie dziw się że opinie czytelników są wyłącznie pochwalne - nic
innego o sajcie nie da się powiedzieć . Strona rowerowa Zbooja jest moją
strona startową i surfowanie zaczynam od lektury tego dziennika.

Teraz obiektywna krytyka (żeby nie było że jestem jakiś wazeliniarz)
--może zrobisz jakieś ciekawsze, bardziej kolorowe tło ( życie codzienne
i tak jest dość szare, chyba że ktoś jeździ na rowerze)


Date: Wed, 5 May 1999 18:32:36 +0200 
From: Leszek Cieślak <leszek.cieslak@polkomtel.com.pl>
Subject: 

Po prostu sooper robota. Dzięki za Twoją pracę.


Date: Sat, 15 May 1999 16:42:05 +0200
From: <monikar@friko3.onet.pl>
Subject: Opinie

Witam tworce najlepszej, bo zawsze aktualnej, strony rowerowej w Polsce!!!
Strona Zboojowa jest faktycznie rewelacyjna, podgladam ja juz od 2 lat, ale
dopiero teraz zdecydowalam sie napisac. Wiaze sie to glownie z tym, ze
bardzo chcialam pojechac na zlot grupy pl.rec.rowery, ale niestety nie bylo
to mozliwe ze wzgledu na mature. Po prostu nie mialabym chyba sumienia
zostawiac ksiazek i zeszytow, a samej jezdzic na rowerku. Szkoda, ze zlot
ten nie odbyl sie w czasie wakacji...
Twoja www podoba mi sie tez ze wzgledu na jej prostote i logiczna
kompozycje. Dostaje dreszczy na widok stron z maksymalna grafika, ktora
przyslania tresc strony.
Dla mnie strona Zbooja, to strona wzorowa!!


Wybór: Szymon "Zbooy" Madej (ysmadej@cyf-kr.edu.pl) 1996-1999     17.05.99 08:49