» letsgoretro.pl edition :)
req req req req req req
Latest work Main Maps Tutorials Stuff Guestbook Contact
Lhabia
Lhabia
game: Quake IV
gameplay: tourney/DM
players: 2-4
file: q4req2
date: 1.03.2006

[ DOWNLOAD ]
__________

reqtourney1
Still Alive
game: Quake III
gameplay: tourney
players: 2
file: reqtourney1
date: 28.09.2008

[ DOWNLOAD ]
Buttons
Maposfera
 
dAde arts
NecrosiS Mapyard
Tymon's Website
NemiX WebSite
Alchemik
Pluskwa
 
req.pl
req.pl
 
Bykom STOP

Let's go retro! Czyli mamy rok 2022 :) 01-12-2022, 21:37
Witajcie ponownie po tak długim czasie! Okazja jest nieprzypadkowa: w tym roku obchodzę swoją 20-stą rocznicę mappingu Quake 3! Kto by pomyślał, że czas tak szybko zleciał od mojego ostatniego wpisu na tej stronie. Świat skoczył do przodu, zmieniły się czasy, zainteresowania, gry i gracze, a także powstało wiele technologii, o których nawet nie marzyliśmy tyle lat temu. Czasem aż ciężko to ogranąć wracając myślami do czasów, w których zaczynałem moją przygodę z tworzeniem map do Quake 3. Aktualnie, w roku 2022 wokól jest tak dużo wszystkiego: poczynając od gier, przechodząc przez social media, kończąc na przebodźcowaniu informacyjnym i szambie patologii w internecie - czasami mam tego dosyć. Mówię jak stary boomer, ale prawda jest taka, że właśnie taki jestem!

Coraz częściej zaczałem wspominać "jak to było", cofać się myślami do czasów mojej młodości, kiedy wychowywałem się wokół rozwijającego się świata technologii i gier. Zacząłem odkopywać swoje wspominki z przeszłości, zarówno te na komputerze, jak i to co mi zostało fizycznie z przełomu wieków. I tak powstał mój najnowszy projekt - "Let's go retro!", czego częścią stała się także moja historia związana z Quake III  tworzeniem map do tej gry. A to przecież było kilka dobrych lat mojego życia!

Całe szczeście, że jestem informatycznym zbieraczem. Mam zarchiwizowaną niemal całą moją "wirtualną" (i zdjęciową!) historię na komputerze, od roku 2000 aż do dzisiaj. To dlatego ostała się ta strona i cała kolekcja map - zarówno źródeł do Radianta, jak i gotowych plików bsp. Więc jest do czego wracać i co opisywać :)

Zapraszam do przeniesienia się w czasie i odwiedzenia mojego profilu na instagramie :)

Zalegle newsy + nowa mapa! 15-03-2006, 11:06
Nie mialem czasu ostatnio na aktualizacje, po pierwsze nie chciałoo mi się, a po drugie, zbliża się zaległa maturka :) Postaram się nadrobić tym newsem wszystko co działo się ostatnio.

Konkurs VIA/D3W zakończył się. Znalazłem się w pierwszej dziesiątce, jak nieoficjalnie się dowiedziałem, na 6 miejscu. Myślę, że to dość dobry wynik jak na mój pierwszy większy konkurs w jakim brałem udział. Mapka "New Memories" dostała dość dobrą opinię, którą można przeczytać pod tym adresem. Pierwsza trójka prezentuje się w taki oto sposób:

1. Moonsoon autorstwa Lukina
2. Mash-Up Streets autorstwa Methoda
3. Evalia autorstwa dAde'a

Tak więc podium należy do polaków:) Wielkie gratulacje. Jesteście zapewne ciekawi, jak wyszła mi ta mapka. Do zessania w dziale "Maps", a zwycięski pack na Maposferze. Zapraszam :)

Kolejna sprawą jest nowy konkurs organizowany przez Fragarcade, w którym również biorę udział. Szczegóy na Maposferze. Mapka, która będzie rywalizowała z innymi nosi nieco dziwny tytuł "Lhabia" (z Deftonesów:). Niestety z nią również ledwo się wyrobiłem. Prawdopodobnie po konkursie wydam jej remake'a z poprawionymi błędami, zmienionym oświetleniem, które zrobiłem w około 2 godziny, szczegółami i miejscami zmienionymi teksturami. Trochę rzeczy nie podoba mi się na niej. Być może również zaimplementuję tryb TDM. Jak narazie ta wersja jest finalna, zapraszam do zessania. Wyniki powinny być lada dzień.

New Memories beta! 09-01-2006, 12:04
Oto mapa, którą przygotowałem na konkurs VIA/D3W, o którym pisałem wcześniej. Jutro jest ostatni dzien wysyłania produkcji, a ja dopiero wydałem, betę. No ładnie :) Teraz zaczyna się walka z czasem. Zalezy mi glownie na sugestiach co do itemków. To przeciez podstawa dobrej gry.

Do zrobienia, poza nimi, zostało mi:
- portale (nie przejmujcie sie małą ilością fps)
- oświetlenie
- szczegóły takie jak flary na lampach, wykończenia podłóg...

Cały level prezentuje się w kolorach pomarańczowo-białych, a wygląda troche jak Q2. Mam nadzieje, że przypadnie wam do gustu. Jeżeli ktoś to czyta i zamierza zessać moją planszę, to proszę o wszelkie komentarze. Download po lewej.

Edit: wrzucilem drugą betę. Portale są już gotowe i sprawdzają się całkiem nieźle. Gra renderuje już tylko to co widać, nie ma problemu z fps :) Dodałem też więcej światła i trochę efektów.

Idą święta... 23-12-2005, 19:21

Zbliżają się święta, z powodu których
chciałbym złożyć Wam serdeczne życzenia,
przede wszystkim zdrowia, szczęcia, pomyślności,
spełnienia się wszystkich marzeń oraz by rok 2006
był jeszcze lepszy, weselszy i ciekawszy niż mijający.


Andrzej Beręsewicz

Dział Stuff - start! 27-11-2005, 22:59
Dzisiaj otworzyłem w końcu dział stuff :) Wrzuciłem do niego "mały" zbiór ciekawych linków, zachęcam do przejrzenia. Poza tym, w aktualnej chwili pracuję nad kolejną mapką - tym razem do Quake 4, na konkurs organizowany przez D3W i VIA. Sam jestem ciekaw jak mi to wyjdzie, nie pytajcie o szczegóły, bo nic nie powiem :]

Nowa grafika, nowy adres - req.pl ! 14-11-2005, 04:25
Howdy! Mam nadzieje, że zmiana grafiki nie była dla was wielkim szokiem i nikt nie dostał zawału, tudzież skurczu macicy:) Znudziła mi się poprzednia, 2-letnia szata graficzna, więc postanowiłem ją trochę "odmłodzić" z okazji przenoszenia w wyższe sfery Internetu. Od dzisiaj stronę możecie oglądać pod nowym, krótkim adresem:

req.pl

Zupdatujcie szybko ulubione, bo mam dla was kolejne informacje! Otóż został również zmieniony serwer, na jeszcze szybszy i bardziej profesjonalny - LiveNet.pl. Mam nadzieje, że przyjemność korzystania z mojej stronki jest teraz jeszcze większa :] Możliwe, że niedługo pojawią się tu także działy tematyczne niekoniecznie związane z q3, ale narazie sam nic konkretnego nie wiem. Jeżeli mowa o działach, to pragnę poinformoważ, że "Stuff" jest nadal pusty... musze się w końcu zmusić do zajęcia się nim :) Stronka jest jeszcze w wersji rozwojowej, nie wszystko może działać, dlatego info o becie na samej górze... Aha, zapomniałbym: niestety z dymem poszły wszystkie komentarze, nie pytajcie.

Kolejną informacją jest to, że zacząłem prace nad reqtourney2, szczegóły wkrótce!
Stay tuned.

Still Alive (reqtourney1) BETA 31-10-2005, 16:10
Oto zapowiadana wcześniej mapka - reqtourney o nazwie Still Alive. Wreszcie udało ją skończyć i klikając na obrazek możecie zessać betę. Jest to mała mapka pod CPMA. Starałem się, aby gra była maksymalnie szybka, a zarazem przyjemna. Układ itemów został przetestowany (thx dAde, YackOO:) i dość dobrze sprawdził się w praktyce. Mam nadzieje, że wam także spodoba się. Licze na dodatkowe komentarze!


edit: Niestety są problemy z serverem orga. Wrzuciłem plik na własny. Oto link bezpośredni.

Nu Clear Lunch Time FINAL! 17-10-2005, 12:59
Witam, musze was zmartwić, ciągle żyję! Naprawde, nie chrzanie! :) Miałem dużą przerwę w robieniu map, ale czas na powrót. Z tej okazji mam dla was finalną wersję Kuchni! Wreszcie ją poprawiłem, oświetliłem i skompilowałem. O "Nu Clear Lunch Time" pisałem już w poprzednich newsach, więc nie bedę wałkował tych samych opisów. Zessać możecie oczywiście z działu map, ale uwaga - zajmuje prawie 12mb. Za pare dni kolejna niespodzianka... stay tuned! :]

Aktualizacja działu mapy 05-02-2005, 02:14
Tym razem zabrałem się za dział mapy - z lekka go przerobiłem (m.in. kolorki tekstu). Dodałem również angielskie opisy i nazwy podkategorii map. Oficjalnie wrzuciłem do poddziału "work in progress" kuchnię wraz ze screenami, opisem i downloadem. Pojawiła się też wcześniej niepublikowana na tej stronie mapka "Wanna Frag in Flight?" zrobiona specjalnie do Polish MidAir Packa. Projekt ten został zakończony 2.02.2004, teraz czeka do recenzji na ..::LvL. Więcej szczegółw na stronie q3arena.gry.imro.pl.

Wersja beta kuchni! +zmiany na stronie 04-02-2005, 05:19
Dzisiejsza wiadomość dnia to fakt, że właśnie skończyłem tworzyć mapkę przedstawiającą kuchnię, której screeny z radianta można było oglądać w dziale "map". Pozycja ta nosi nazwę "Nu Clear Lunch Time". Prace przy niej zacząłem około 2 lat temu, ale przez lenistwo, brak czasu, błędy przy kompilacji itp wydałem betę dopiero teraz. Grywalność jest oczywiście tylko 'for fun'. Liczba fps jest niska, czego powodem jest ogromna ilośc detali. Umieściłem tu sporo rzeczy, które można znaleźć w kuchni. Nie będę wszystkiego wymieniać - sprawdzcie sami. Beta ta zawiera trochę błędów. Oto te, o których wiem: - niska liczba fps z powodu kompilacji mapy na 'fastvis'- błędy w oświetleniu (miejscami za słabe, miejscami za mocne)- błędy w oteksturowaniu (parę tekstur jest przesuniętych)- inne, o których zapomniałem, ale mało znaczące :D Błędy naprawie, gdy zbierze się ich więcej. Kompilacja zajmuje 4 godziny, więc nie chciało mi się teraz robić. W końcu musiałem ją wydac:) Do Downloadu zostaniecie przeniesieni klikając na to zdanie. Tam również możecie komentować i oceniać mapę. Wszystkie sugestie mile widziane. Final zostanie wydany po naprawieniu błędów, o czym napewno tu poinformuję:)Teraz pozostałe sprawy. Przypominam, że całkowicie nowy adres strony to requiem.go.pl. O and.pl zapomnijcie! Zapewne wchodzą tu jeszcze Fani X-FILES i MILLENNIUM, a tychże informuję: strony o w/w serialach już NIE ISTNIEJĄ. Pod adresem requiem.go.pl nigdy już nie będzie nic związanego z tymi produkcjami. Do ich zamkniącia przyczyniło się parę czynników - przede wszystkim koniec kręcenia tych seriali, brak nowych informacji (a o kolejnych poczynania Duchovnego, czy Anderson nie będę pisał - od tego są inne brukowe strony)... Potrzebowałem również miejsca na serwerze, a pliki tamtych stron sporo zajmowały. Aą w końcu - będę szczery - nie interesuję już się tym serialem w tak dużym stopniu. Tak więc wybaczcie, że nie było oficjalnego pożegnania, ale nie miałem czasu i serwera :P Dziękuję za odwiedzanie strony i wspópracę! CU!...To tyle co do fanów xf i mlm. Sprawa załatwiona;] Tylko mi tu nie płakać! :D Skoro jesteśmy już przy przenoszeniu strony - w związku ze zmianą adresu zmieniły się buttony. Kto wymieniał się ze mną proszony jest o update obrazka. Ja z kolei z lewej strony wymieniłem stare buttony na nowe. Sajt został również całkowicie przerobiony na PHP. Już nie tylko newsy są w php - wszystkie działy również! Mam nadzieje, że wszystko będzie o wiele szybciej chodziło. Serwer euro-netu nie ma ograniczenia downloadu plików, więc możecie używać dopalaczy! :) Mam nadzieje, że tym newsem nadrobiłem zalegśoćci. Do nastepnego newsa już wkrótce!

Zmiana serwera i nowy adres 06-01-2005, 18:25
Po kłopotach z and.pl przeniosłem całą stronę na nowy serwer białostockiego Euro-netu. Od dzisiaj wejść na tę stronę będzie można przez adres requiem.go.pl. Zupdatujcie swoje "ulubione" oraz linki na stronach. Niestety straciłem na zawsze parę poprzednich newsów, więc z roku 2004 został tylko poniższy news. Skoro juz do niego się odwołuję - reqtourney1 tymczasowo nie zostanie wydana. Porzuciłem ją jakoś w październiku. Mam w tym roku maturę, więc nie bardzo jest czas na nowe mapki... Aha, pomimo, ze mamy dzisiaj 6 stycznia, chcialem zlozyc wszystkim odwiedzajacym ta strone zyczenia z okazji Nowego Roku. Wszystkiego naj!

Reorganizacja działów 28-12-2003, 00:35
Koniec roku 2003 to zdecydowanie zmiany na stronie. Dzisiaj działy galeria i mapy połączyąy się. Teraz po wejściu do działu Maps odrazu macie listę wszystkich moich map podzieloną na kategorie. Ostatnią z nich jest Work in Progress, czyli mapka, która jest aktualnie w produkcji. Pod opisem każdej z map jest porcja screenów + obrazek promocyjny. Mam nadzieje, że to ułatwi wam przeglądanie informacji o moich levelach :)

Zapowiadane zmiany 22-12-2003, 15:13
Jak wczoraj pisałem, dzisiaj dokonały się (i jeszcze dokonają) kolejne małe zmiany. Zrobiłem nowe napisy do działów, troche przerobiłem galerię i parę innych, mniej ważnych rzeczy. Będe wdzięczny za jakieś sugestie do przyszłych zmian na stronie - piszcie w komentarzach:)

PHP na stronie 21-12-2003, 22:04
Jak pewnie zauwazyliscie, na stronie głównej zrobiłem system newsów w PHP, a wszystko po to, by była możliwość komentowania newsów i ich wygodniejsze dopisywanie :) Wkrótce kolejne zmiany...

Informacje... i �yczenia:) 16-12-2003, 22:10
Raz na jakiś czas trzeba zrobić aktualizację:) Tak więc dzisiaj jedynie sprawy informacyjne. Aktualnie jestem odcięty od internetu i robie nową mapkę, eksperymentalną - więcej informacji znajdziecie w dziale "mapy - w budowie". Na stronce na razie nic się nie zmienia... możliwe, że zabiore się w końcu za dział Stuff, chociaż bez internetu to troche trudne... możliwe, że napiszę pare tutorialków i wgram przy okazji dostępu do internetu. Nie jestem pewien, czy do świąt odzyskam internet, więc już teraz chciałbym życzyć wam wszystkim Wesołych Świąt!:)

Base DS24Q-2 - nowa mapa 04-10-2003, 19:03
Wreszcie jakiś większy update... jestem Wam to winien :) A więc tak... najpierw najważniejsze, czyli premiera mojej najnowszej mapki, reqdm6. Wiem jak bardzo na nią niektórzy czekali, teraz możecie ją zessać z działu map. Od razu mówie, żebyście za dużo po niej się nie spodziewali... Mapa jest eksperymentalna, zrobiona bardziej z ciekawości, inspirowana Quakiem 2. Przez długi czas mapka leżała nie ruszana, bo wystąpił błąd "max_map_visibility_extended" i to właśnie przez ten błąd musiałem wywalić sporą część mapy. Jest to baza na jakiejś nieznanej planecie, w której to przeprowadza się eksperymenty na ludziach. Jest więzienie, laboratoria, podziemia... Zapraszam do testowania i oddawania swoich uwag. Drugą mapką jest konwersja q3dm17, którą zrobiłem na początku tego roku do konkursu. Właściwie jest to połączenie map q3dm17 i q3tourney6. Zapraszam do ssania :) I to tyle na dzisiaj...

reqdm6 - informacje 07-04-2003, 11:46
Huh... 2 miesiace bez aktualizacji. Rekord chyba :) A po co robie dzisiejszą aktualizację? Jedynie w celach informacyjnych. Jestem w trakcie robienia mapki reqdm6... a właściwie jej kończenia, więc za jakiś czas (przy optymistycznej wizji - za tydzień) będziecie mogli ją zessać :) poza tym niedługo wrzucę kolejne tutoriale (dużą ilość prawdopodobnie, bo są wakacje:). Tymczasem na stronce pojawiły się nowe buttony, które prowadzą do ciekawych stronek o mapkach lub q3 :)

Święta... 19-04-2003, 13:21
Ale ten czas szybko leci... wydawało mi się, że poprzednią aktualizacje zrobiłem pare dni temu, a tu ponad 2 tygodnie:) Jutro święta, więc chciałbym wszystkim złożyć serdeczne życzenia, miłego fragowania kurczaków i wesołego jajka na choince :D

Tutoriale... 06-04-2003, 01:09
Huh, po prawie miesięcznej przerwie wielka aktualizacja, która obejmuje... dział Tutoriali. Pojawiło się tam aż 6 nowych częci - trzy opisujące tworzenie jump-padów, nieba i płynów oraz trzy zaliczające się do nowego "poddziału" - FAQ, opisujące odpalanie mapy w q3, dodawanie botów i tworzenie plików pk3. Tak więc na pewno jest to ciekawa lektura. Serdecznie zapraszam.

Błędy i plany 25-02-2003, 11:27
Jak to zwykle bywa, niedługo po wydaniu pierwszej wersji nowej mapy, usuwa się błędy i uploaduje się nową wersję. Tak wyszło i tym razem. W dziale "Mapy" - "skończone" możecie zessać nową wersję reqdm5. Jeżli już o dziale map mówimy, to zachęcam do zajrzenia do poddziału "W budowie". Znajdziecie tam opis i screeny z mapki, którą obecnie tworze. Zapowiada się dobra mapa, jednak nie chce zapeszać:) I jeszcze taka mała informacja: być może niedługo pojawi się wersja angielsko-języczna tej stronki, ponieważ wiele odwiedzin jest właśnie z zagranicy (afryka!!:)).

Infernal Nocturnal - nowa mapa 08-02-2003, 13:48
Musze Was przeprosić... niestety nie udało mi się niczego napisać w ferie (gdzie te dwa tygodnie zniknęły!?). Czas tak szybko gonił... Cóż, jednak udało mi się skończyć mapkę reqdm5. Nazwa jej to "Infernal Nocturnal" - do zessania w dziale "Mapy". Jest to niewielki zamek, z paroma średnimi arenami połączonymi różnymi przejściami. Świetnie się na niej gra turnieje 1v1 na modzie CPMA, ale równie dobrze wychodzi to na vq3. Mapa jest godna uwagi, bo poza dobrym gameplay - na mapie można zrobić sporo ciekawych tricków, co prezentuje demo nagrane przez GoLego i dołączone do pliku. Zapraszam do ssania:) I w tej chwili - jak wejdziecie do działu "map" to nieco się zdziwicie. Pojawiły się trzy poddziały. Mapy skończone, w budowie i plany - wszystkie powstały zgodnie z zapowiedziami w poprzednich aktualizacjach:) W "skończonych" siedzą wszystkie mapy, jakie zrobiłem. "W budowie" - mapy, jakie aktualnie robie, a w "planach" - to co zrobie w najbliższej i nieco odleglejszej przyszłości.

Kolejne tutoriale 19-01-2003, 19:45
Nadszedł wieczór i aktualizacja na stronce. A dokładniej w dziale "Tutoriale". Zamieściłem tam trzy nowe tutki, omawiające brushe, textury i CSG Subtract. Chciałem napisać więcej, ale nie wyrobiłem się z czasem i kolejne będą w następnym tygodniu, bo zaczynają się ferie:)

Nowa wersja reqdm4 + ..::LvL 07-01-2003, 16:45
Dzisiaj jedynie skompilowałem zaległą wersję reqdm4. Możecie ją zessać z działu mapy. To moja pierwsza mapa, która pojawiła się w serwisie ..::LvL i dosta�a dosy� dobr� opini�.

Plany na nowy rok 05-01-2003, 20:45
I mamy nowy rok... przydałoby się przedstawić jakieś plany na najbliższy czas. Więc do rzeczy: teraz jestem przy tworzeniu nowej mapki - reqdm5 (screen obok). Level będzie w stylu gotyckim, jako niewielki zamek. Kolejnym moim planem jest przerobienie pierwszej mapki, jaką zrobiłem - "RequieM". Prawdopodobnie zmieni się radykalnie jej wygląd (bo nabyłem przecież duzy nowych zdolności:) z jednoczesnym pozostawieniem szkieletu takiego, jaki jest. Nazwa jej to prawdopodobnie "Return To Requiem's Castle", ale myśle także o "RequieM Revisited"... time will tell. Mysle, że na 90% w najbliższy weekend pojawi się jakiś nowy tutorial (dostaje dużo maili z prośbami:). Dzisiaj także zastanawiałem się nad zmianami grafiki/działów na stronce. Nie jestem pewien jeszcze co do grafiki, ale pojawią się nowe działy - mapy: finalne/w trakcie produkcji/plany oraz stuff: programy/tekstury/modele/prefaby (i może cos jeszcze, nie wiem:). To tyle na dzisiaj. Stay tuned.

Święta tuż tuż 23-12-2003, 22:26
Już jutro święta... Chciałbym z tej okazji złożyc życzenia wszystkim odwiedzającym tę stronę i wszystkim moim znajomym. Specjalnie dla was przygotowałem kartkę, którą widzicie obok - kliknijcie, a powiększy się:)

Nowe tutoriale 13-12-2003, 17:16
Zgodnie z zapowiedziami z wcześniejszych newsów, dzisiaj zaaktualizowałem część 1 tutoriali. Napisałem ją od nowa - z uwzględnieniem opisów klawiszy, przycisków i menu. Zapraszam do lektury. Prawdopodobnie jutro w dzien wyjdzie poprawiona wersja mapki "Deathroom Bathroom". Stay tuned.

Deathroom Bathroom - nowa mapa 08-12-2002, 18:24
Zapowiedzi z poprzedniego newsa muszą się nieco odwlec, a to za sprawą premiery mojej najnowszej mapy - "Deathroom Bathroom". To jest ten projekt, o którym mówiłem. Jest to łazienka! Jak widać na zamieszczonym obrazku:) Do wielu miejsc można wejść - pralka, kanalizacja, kibel:D To najdziwniejsza z map, jakie zrobiłem. Szczegóy znajduja się w dziale "mapy", a galeria wiadomo gdzie:) Zapraszam!

Nowy GTK Radiant - najlepszy! 04-12-2002, 16:40
Ten news nie będzie związany bezpośrednio z moimi mapkami, ale będzie to ogólna informacja. Niedawno wyszła nowa wersja GTK Radianta. Powinniście ją zessać, bo nie ma irytujących błędów jak poprzednia i przy okazji ma rozbudowany tryb kompilacji (menu BSP). Zessać program możecie tutaj: GTK Radiant 1.2.11. W związku z tą zmianą w weekend powinienem zaktualizować dział tutoriali własnie o funkcje z nowego GTK radianta. Możliwe, ze pojawi się kolejny tutorial. Stay tuned.

Błędy GTK Radianta - tutorial 27-11-2003, 22:29
Dzisiaj dodałem małą poprawkę do działu "Tutoriale" - info o błędach w czasie komplikacji w GTK radiancie (część 1b). Kolejne tutoriale pojawia się... trudno powiedziec. Szkoła goni... :( Jednak mogę już dzisiaj was poinformować, że niedługo odbędzie się premiera mojej najnowszej mapki. Będzie bardzo dziwna... na razie to tajemnica:)

Lekcja kolejna... 19-10-2002, 18:55
Zgodnie z obietnicą, dzisiaj pojawił się kolejny tutorial - wynik moich dwu-dniowych prac (dużo zajmuje takie napisanie i zrobienie screenów). Poradnik wyszedł ogromny... mam nadzieje, ze przyda się wam - starałem się jak najdokładniej wyjaśniać kolejne etapy tworzenia mapy:) Zapraszam - dział tutoriale.

Temple Of Solstice - nowa mapa 14-10-2002, 13:48
Sporo czasu minęło od ostatniej aktualizacji... niestety zaczęła się szkoła i niewiele miałem czasu na pisanie nowych tutoriali czy robienie mapek:( Ale dzisiaj, 14 października, wychodzi moja najnowsza produkcja - "Temple Of Solstice". Jest to średniej wielkości mapa, zrobiona całkowicie z custom textur, w stylu hi-tech. Starałem się oby wyszła jak najlepiej i miała jak najmniej błędów - czy to się udało? Zerknijcie sami - dział mapy. Do tego samego działu wrzuciłem również mapke, ktorą zrobiłem jakis czas temu (w sierpniu) - na nieoficjalny konkurs na mapke ze 100 bloków ("100 brushes").

Nowy tutorial 13-08-2002, 18:44
Własnie ukazał się kolejny tutorial mojego autorstwa, w którym poznacie: zaawansowane texturowanie, zmiana wyglądu bloków oraz dodawanie misc_modeli. Zapraszam!

Zmiany na stronie 07-08-2002, 00:51
Jak pewnie zauwazyliscie, zmieniło się logo stronki (nieznacznie) oraz do menu doszła nowa pozycja - "Tutoriale". To własnie tam będę zamieszczać wszystkie poradniki, mojego autorstwa, dla początkujących mapperów. Już dzisiaj możecie znaleźć tam dwie pierwsze częci. Na razie są same podstawowe rzeczy, ale zachęcam do przeczytania:) Wszelkie uwagi można jak zwykle kierować na mojego maila lub do "Uwag".

Tower Of The Frags - nowa mapa 05-08-2002, 17:52
...no i zgodnie z zapowiedziami dzisiaj pojawiła się moja kolejna mapka:) Jest to dosć spory level w styli hi-tech, osadzony na wodzie i od srodka przypominajacy wysoka wieze:) Siedziałem nad nim około 5-ciu dni i mam nadzieje, ze nie poszło to na marne. Mapkę obejrzec możecie w dziale galeria, a zessac w dziale mapy - "Tower Of The Frags"

Unruhe - nowa mapa 05-08-2002, 01:04
Dzisiaj prezentuje wam kolejną moją mapkę. Wprawdzie zrobiłem ją jakies 2 tygodnie temu, ale dopiero teraz zamieszczam na stronce. Mapka niestety wyszła dośc słabo - chciałem większą uwagę skupic na grywalnosci niż wygladzie, ale chyba i tak mi się nie udało:( Tym niemniej zapraszam do zessania levelu "Unruhe" :) Dzisiaj prawdopodobnie pojawi się również najnowsza moja produkcja, nad którą spędziłem ostatnie 5 dni. Także pragne poinformowac, ze w najblizszych dniach może wreszcie się zabiore i napisze pare tutoriali do radianta i oczywiście zamieszcze na stronce:)

Gone in 24 hours - mapa w 24 godziny 06-07-2002, 13:10
Na pewnym forum dyskusyjnym, razem ze znajomym mapperem (Valencisem:), postanowiliśmy zrobić mapke 1v1 w ciagu 24 godzin (stąd nazwa). I tak oto powstała ta mapka:) Zrobiłem ją w niecałe 12 godzin - i raczej nie spodziewajcie się jakiejś super-szczegóowej mapki, ale mam nadzije, ze bedzie się na niej dobrze fragowało:) Galeria, download i opinie standardowo:)

The Sound of Death - nowa mapa 10-05-2002, 01:11
To, co niedawno było jedynie screenami promocyjnymi, dzisiaj się stało rzeczyiwistością. Przedstawiam wam moją druga poważną mapę do Quake ]|[. Tym razem wszystko osadzone jest w klimacie Hi-Tech, oraz w kosmosie:) Mapka jest wielo-poziomowa i mam nadzieje, że jest dosc grywalna. Oceńcie sami! Mapka "The Sound of Death", ponieważ taka jest jej nazwa:), siedzi w dziale "Mapy", a obrazki z niej w "Galerii". Jeżeli już jż zessacie i pogracie - byłbym wdzieczny za komentarze - zarówno dobre jak i złe.

requiem.prv.pl 01-05-2002, 00:00
Od dzisiaj stronka z moimi mapami do Quake ]|[ i II staje się częcią servisu, który również prowadze - requiem.prv.pl. Jednocześnie przebudowałem cały sajt, mam nadzieje, że na lepsze. przez ostatni czas nie robiłem nowych mapek, bo zająłem się przebudowywaniem serwisu, ale wkrótce znów zaczne:))

"Requiem" - final 07-04-2002, 16:12
Wreszcie pojawiła się ostateczna (mam nadzieje) wersja mojej mapki - poprawiłem chyba wszystkie możliwe błedy. Zapraszam do ściągnięcia:)

Konwersje map z q2 29-03-2002, 10:13
Dzisiaj aż trzy nowe mapy, ale tylko konwersje:) Pierwsza z nich, to na pewno wam znana mapka z Quaka 2 - N2 w dwóch wersjach - gotyckiej i base (polecam base:). Trzecia zaś to U2, również z wcześniej wymienionej gry. Zapraszam do ściagnięcia :) Przypominam, że w galerii zamieszczam po pare zdjęc z każdej nowo zrobionej mapki, wiec przed ściagnięciem możecie je obadać:)

reqdmx 26-03-2002, 18:00
W dziale "Mapy" zamieściśem swoją nową mapke, której w ogóle nie planowałem zrobić:) Po prostu nudziłem się i tak powstała ta mapka:P Co do grania na niej - można zrobic niezłą rzeźnie:) Zapraszam do ściagnięcia!

Moja pierwsza mapa! 14-03-2002, 18:35
Dzisiaj skończyłem robić moją pierwsza mapkę. Już dzisiaj możecie ją przetestować, a jeżli zauwazycie jakies błędy, to będę wdzięczny za informacje o nich, i jeżli zdołam, to je naprawie. W galerii pojawiły się screeny z niej, a zessać mapkę możecie w dziale "Mapy"

Copyright by Requiem (2002-)